Prodej domu 415 m² s pozemkem 3249 m²

Konice, okres Prostějov

Cena na vyžádání

Dům v rekreační oblasti v bezprostřední blízkosti lesů

Jste firma a chcete pro své zaměstnance chatu na rekreace v nádherné krajině s čistým ovzduším či místo na Vaše teambuildingy, workshopy nebo jste početnější rodina a láká Vás nezkažené ovzduší? Tak právě Vám nabízíme na prodej nádherný dům ve stylu tvrze v obci Runářov, který se nachází pouhé 3 km od Konice. Dům se sestává ze dvou bytových jednotek s vlastními vstupy, a to 3+1 a 3+1. Téměř každý kout v tomto domě je originál. Jsou použité kvalitní materiály, je zde koupelna z pravého mramoru z Bali v egyptském stylu, polozapuštěný bazén s mořskou solí a s umělou trávou, technologie pouze na slanou vodu, propojeno na tepelné čerpadlo, 2500 m2 dvora, kde je možno dodělat chybějící zařízení pro volnočasové aktivity. Jedná se o tzv. inteligentní dům, je zde kamerový systém se záznamem, ovládání topení na dálku, na dálku vidíte, co se právě v domě děje, ovládání ohřevu bazénu též na dálku, rozvody jsou v mědi, a také se zde nachází mnoho kovářských prvků.
byt. jednotka: se sestává z kuchyně (americká lednička, sklokeramická deska se zabudovaným grilem... ), ložnice, pokoj pro hosty, koupelna z pravého mramoru, prádelna, šatna, hala, sklep. V hale se nachází bar (2x pípa - připojení na 2 sudy do sklepa), ručně dělaný cihlový vodní krb, propojený na vytápění domu. V patře haly se nachází pánský klub.
byt. jednotka: se sestává z kuchyně, ložnice s šatnou, koupelny, v patře 2x pokoj, koupelna a půda s možností další výstavby.
Na dvoře domu je garáž, zde je i technická místnost s tepelným čerpadlem (900 l, spotřeba za rok cca 30.000,- za rok v plném provozu). Na dvoře parkování pro cca 5 vozů.
V okolí se nachází golfový klub, Javoříčské jeskyně, Čertovy rybníky, lyžařský areál Kladky, jezdecký areál. Doporučujeme prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu B.
Dopln. info: Cena v RK

Číslo zakázky
IDNES-19P104RD
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
3249 m2
Zastavěná plocha
380 m2
Užitná plocha
415 m2
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku