Exkluzivní prodej řadového koncového RD 2+1 47m2 Kopidlno před rekonstrukcí garáž pozemek 228m2

Švermova, Kopidlno, okres Jičín

1 100 000 Kč

Dumrealit. cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej řadového koncového RD 2+1 47m2 Kopidlno s garáží, kolnou, přístřeškem a zahradou na pozemku 228m2.
Nemovitost se nachází v krajní zastavěné části města Kopidlno při výjezdu směrem na Libáň. Dům pochází podle původního sdělení z roku 1920, u kterého došlo v letech 1973-74 k jeho modernizaci a opravě do dnešního stavu. Dům splňuje kriteria rod. domu, protože lze vybudovat jak oddělené bytové jednotky, tak i další nadzemní podlaží v podkroví domu. V 1NP, které je zvýšené cca 0,5m oproti ÚT, se nachází průchozí chodba se schodištěm na půdu, WC, koupelna, kuchyň a dvě obytné místnosti. Založení domu je kamenné s dodatečnou izolací, zdivo z pálené cihly na 45cm, strop dřevěný se záklopem, krytina pálená, vnitřní omítky původní opravované vápenné štukové, vnější stříkaný břízolit, schody dřevěné původní, okna špaletová r. 1973, elektro, voda, kanal. 1973. Napojení na inženýrské sítě: zaveden z veřejných rozvodů zemní plyn, voda, kanalizace a elektro. V prostoru za domem je postavěná zděná garáž z roku 1974. Dům má i vlastní kopanou studnu.
Dopravní dostupnost je nadprůměrná: Snadno se lze autem dopravit na nákupy do Poděbrad nebo Jičína po ose JZ-SV, vlakem zase za prací do automobilky Škoda v Mladé Boleslavi, případně až do Prahy. Další dostupná automobilka je TPCA na jih v Kolíně. Hlavní silniční tah 32 kvalitou i šířkou navazuje na hradeckou dálnici, jde proto také o vyhlášenou trasu motorkářů. Na náměstí silnici kříží silnice II/280 na Mladou Boleslav a Nový Bydžov. Do města zajíždí několik autobusových spojů z různých směrů. K dispozici je i vlakové spojení. Dům je prázdný a vymalovaný, nastěhování možné ihned.
Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Doporučuji. Ev. číslo: 614813.

Číslo zakázky
IDNES-614813
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
rohový
Plocha pozemku
228 m2
Užitná plocha
47 m2
Sklep
Vybavení domu
částečně zařízený
Roční spotřeba energie
420 kWh
PENB
F
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis