Prodej domu 90 m² s pozemkem 344 m²

Koryčany - Lískovec, okres Kroměříž

2 014 950 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize včetně provize RK

Prodej domy, 90 m2, Koryčany

Hledáte klidné místo na odpočinek přes víkendy, nebo byste se rádi přestěhovali blízko přírodě? Dovolte mi tedy představit tento malebný domek v obci Lískovec. Domek leží ve velmi klidné části obce a je možné jej obývat celoročně, nebo ho využívat jako chalupu.
Celý dům je složen ze dvou samostatných budov, které dělí dlouhý úzký pozemek na dvorek, jako stvořený pro venkovní posezení, a zahradu. Rozdělení obytných prostor do dvou budov nejenže nabízí možnost ubytování většího počtu lidí, ale také dodává celému místu na originalitě.
Celé místo má kouzelnou atmosféru, působí až pohádkový dojmem. Při vstupu do první budovy, kterou lze vidět z ulice, se před Vámi rozprostře dlouhá chodba, spojující dvě místnosti, a to kuchyň a obývací pokoj, který lze využívat i jako ložnici.
Obývací pokoj má rozměr 10m2, nachází se zde funkční kamna a okna míří do ulice. Kuchyň měří 8,5m2, její součástí je také jídelní stůl a stejně jako všechny ostatní místnosti je plně vybavena. Zmiňovaná chodba končí vstupem na malý dvorek, který skýtá naprosté soukromí.
Z dvorku můžete pokračovat buď na zahradu, nebo do druhého domku, v jehož přízemí naleznete místnost s toaletou a sprchovým koutem. V prvním patře se nachází obytná místnost, která může sloužit jako letní domek nebo pokoj pro hosty.
Jelikož se v první budově nenachází koupelna s toaletou, novým majitel má možnost přistavět schody z chodby prvního domu do prvního patra. Tímto způsobem se dům může rozšířit o jednu místnost. Kanalizace vede podél domu, je tudíž nachystaná k případné rekonstrukci.
Stejně jako dvorek, i zahrada je díky zeleni lemující plot velmi soukromá. Na konci zahrady se nachází posezení s ohništěm, odkud můžete pozorovat krajinu a romantické západy slunce.
V obci se nachází obchod se smíšený zbožím, tenisový kurt a v blízkosti 5km i lyžařské centrum nebo letní koupaliště. Krásná česká okolní příroda překypuje nejen různými legendami, ale také turistickými destinacemi, jako je například hrad Cimburk nebo známá kazatelna. V létě je okolí oblíbenou stezkou turistů i cyklistů, v zimě si na své přijdou běžkaři. Les je od chalupy vzdálen cca 5 minut. Okolí má tedy opravdu co nabídnout.

Číslo zakázky
IDNES-41421
Cena
2 014 950 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
v bloku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
344 m2
Užitná plocha
90 m2
Topení
lokální - plyn
Datum nastěhování
01.07.2022
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

7 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku