Novost. domu 4+kk/G na klíč - garantovaná cena a standardy, nízkoenergetický dům

Jevanská, Kostelec nad Černými lesy, okres Praha-východ

4 180 000 Kč

Poznámka k ceně: Vč. provize a právních služeb

Novostavba domu 4+kk na klíč (garantovaná cena a standardy) v Kostelci nad Č. lesy, okr. Praha - východ, 4+kk, užitná plocha 118 m2, pozemek 380 m2. Jedná se nízkoenergetickou novostavbu levé poloviny dvojdomu (PENB B), dřevostavba 16 cm zateplení + vnější zateplení 16 cm, 3 sklo - další standardy na vyžádání zašleme.
Při převzetí výhodné hypotéky či zřízení nové u České spořitelny poskytne majitel slevu 300tis. Kč, prodává se pozemek s rozestavěným domem a převádí se smlouva o dílo na výstavbu.
Dům se nachází v zastavěné části obce (stará zástavba, vzrostlé stromy) na velmi klidném místě ve slepé ulici - krásná příroda v okolí. Z inženýrských sítí je do objektu zavedena el. 220/380V, obecní vodovod i kanalizace.
Dům se nachází v okrajové části historického města, které je v současné době velmi zvelebováno (nové cesty, lavičky, zeleň). Je cca 800 m od centra, kde je kompletní občanská vybavenost (lékaři, banky, pošta, supermarkety, obchody, základní škola a mateřské školky). Bus PID (zastávka 500m) jezdí každých 30 min, cesta do Prahy trvá cca 40 min. Jedná se o hlavní trasu na Kutnou Horu, BUS jezdí od brzkých ranních hodin do půlnoci. ?V okolí je krásná příroda - velmi čistá lokalita nedaleko Prahy (25min. ). Okolí nabízí mnoho pěších i cyklistických výletů. Jevany 5 km, koupaliště v Kozojedech (3km) i na Vyžlovce (5km).

Číslo zakázky
IDNES-256-N00185
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
rohový
Výstavba
2018
Plocha pozemku
380 m2
Zastavěná plocha
70 m2
Užitná plocha
118 m2
Plocha zahrady
310 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
B
Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis