Prodej domu 650 m² s pozemkem 568 m²

Zoubkova, Kostelec nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 850 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Rodinný dům se sedmi bytovými jednotkami

Hledáte investiční příležitost v Kostelci nad Orlicí. V dojezdové vzdálenosti do automobilky Kvasiny a do krajských měst. Máte rádi historii. Tak právě pro Vás mám v nabídce dům se sedmi byty na ul. Zoubkova v Kostelci nad Orlicí. Dům je určený k rekonstrukci a dle projektu je zde možné vybudovat až třináct bytových jednotek různých dispozicí. Jedná se o dům, který vyprojektoval v roce 1921 zakladatel moderní architektury Jan Kotěra pro Rudolfa Vanického. Dům byl dostaven přibližně v roce 1928. Později byly k tomuto domu přistavovány další stavby – kanceláře domovní správy, sklady a garáže. Dům se nachází na dvou pozemcích o celkové výměře 568 m2, a to parcela č. 90 o výměře 526 m2 – zastavěná plocha a nádvoří a parcela č. 93 o výměře 42 m2 – ostatní plocha. Zajímavostí je, že parcela č. 93 je součástí Jiráskova náměstí. Současná dispozice domu:
1. PP – sklepní prostory
1. NP – byty 1+1, 2+1 a 2+1; kůlny; dílna; 2 garáže a uzavřený dvůr
2. NP – byty 1+1, 1+1, 2+1 a 2+1; půdní prostory
3. NP – půdní prostory Dle projektu by mohlo dojít ke změně dispozic a vytvoření až třinácti bytových jednotek ve 4. etapách, a to 2x byt 1+kk, 6x byt 2+kk, 3x byt 2+1; 3+kk a 3+kk mezonet. K bytům by dále náležely společné prostory (sklepy, centrální kotelna, kolárna/kočárkárna, garáž a vnitřní obytný dvůr. Město Kostelec nad Orlicí se svým počtem obyvatel okolo 6 tisíc řadí mezi menší města České republiky. Přesto nabízí veškerou občanskou vybavenost a mnoho pracovních příležitostí. Město leží na hlavním silničním tahu Praha – Ostrava a železniční trati Praha – Hradec Králové – Letohrad. Zároveň je město turistickým střediskem Podorlicka, najdeme zde dva zámky a několik kostelů. Dostupnost do okolních měst: - krajská města: Hradec Králové (33 km); Pardubice (40 km)
- okresní města: Rychnov nad Kněžnou (12 km); Ústí nad Orlicí (24 km)
- lyžařská střediska: Deštné v Orlických horách (29 km); Říčky v Orlických horách (31 km); Dolní Morava (53 km)
- automobilka Kvasiny (13 km) Pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste získat více informací o této nemovitosti, tak mě neváhejte kontaktovat a domluvíme si osobní schůzku. Při této schůzce Vás osobně provedu nabízenou nemovitostí, seznámím Vás se současným stavem a budete moci nahlédnout do projektové dokumentace na rekonstrukci celého objektu. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na telefonu příp. e-mailu. Těším se na Vás.

Číslo zakázky
IDNES-11279
Cena
4 850 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Kolaudace
1927
Plocha pozemku
568 m2
Zastavěná plocha
526 m2
Užitná plocha
650 m2
Sklep
Elektřina
230V
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku