Prodej domu 180 m² s pozemkem 1609 m² rezervováno

Koštice, okres Louny

3 980 000 Kč 3 740 000 Kč Chci spočítat hypotéku

RD po rekonstrukci, i jako dvougenerační na prodej, Koštice u Loun

Exklusivně nabízíme rodinný dům (kolaudace r. 1971) o velikosti 4+1, přístavbou zvětšený na 6+1. Obytná plocha je cca 180 m2. Další užitné plochy jsou ve sklepě, podsklepen je celý dům i s přístavbou (asi 90 m2) v garáži (18 m2) a v dílně (12 m2). Přístavba obsahuje ve 2 patrech 2 velké místnosti po 32 m2. V každém patře je prostorná lodžie orientována k jihu. Dům je v velmi dobrém technickém stavu, protože byl v r. 2001 v interiérech kompletně a poctivě rekonstruován. Poté, co byla zřízena druhá koupelna, je možno jej využít jako dvougenerační.
Dům je možno vytápět trojím způsobem. Kotel na pevná paliva Viadrus, elektrokotel Protherm a kotel plynový Junkers jsou všechny funkční. Do domu je přivedena voda z obecního vodovodu (rozvod v plastu), ale je možno využít i vodu ze studny, která i přes toto léto měla dostatek vody. Plyn je zaveden a kanalizace je obecní.
V celém domě jsou plastová okna. Střecha i její konstrukce jsou ve velmi dobrém stavu, krytina je pálená taška. Na zahradě je starší bazén s kvalitní železobetonovou konstrukcí, takže by stačilo jej nově potáhnout tzv. těžkou bazénovou folií, vhodnou na starší betonové bazény.
Pozemek 1609 m2 je rovinatý, je na něm starší stavba skleníku (s vytápěním a automatickým větráním), který by se dal renovovat a využívat. Část zahrady využívá vodu ze studny jako automatickou závlahu a na parcele je rozvedena voda pro zálivku. Na zahradě jsou pěkné vzrostlé dřeviny a několik ovocných stromů.
Dům je vybaven EZS s připojením na pult ochrany. Kuchyně je komplet nová a zařízena spotřebiči. Elektoinstalace je 220 i 380V. Přesto, že se jedná o starší nemovitost, je její technický stav perfektní. Sousedské vztahy charakterizuje majitel jako velmi slušné, klidné a bezproblémové. Hlavní silnice je o ulici dál a ulice, na které stojí dům je neprůjezdná, takže je zde i minimální pohyb osob a vozidel a zcela klid.

Číslo zakázky
IDNES-061-N01769
Cena
3 740 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1609 m2
Zastavěná plocha
150 m2
Užitná plocha
180 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Balkon
Lodžie
Terasa
Bazén
Parkování
garáž
Telefon
Plyn
veřejný přívod
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku