Prodej domu 110 m² s pozemkem 485 m²

Kozmice, okres Benešov

4 600 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Nízkoenergetický dům, 4+kk, 110 m2, pozemek 485 m2

Nabízíme nízkoenergetické dvoupodlažní rodinné domy s obálkou pasivního domu. Domy jsou na kopci v malebné obci Kozmice. Domy jsou 2-3 měsíce před dokončením. Klientské změny, případně možnost dodělání svépomocí jsou možné. Dispozice domů jsou 4+kk, užitná plocha 110 m2, zahrady jsou orientovány na jih.
Domy jsou založeny na masivní železobetonové desce s tepelnou izolací a asfaltovou izolací proti vzlínání vlhkosti a radonu.
Obvodové stěny jsou provedeny ze systému Dekpanel s tepelnou izolací Systém ETICS kvalitativní třídy A s šedým polystyrenem o tloušťce 160 mm a kombinací probarvené silikonové samočistící omítky. Mezi-bytová stěna je provedena z pálené cihly Porotherm. Příčky jsou sádrokartonové s vloženou minerální izolací.
Střecha je šikmá, v domech je osazen komín Schiedel. Střešní plášť je proveden z nadkrokevní izolace z PIR pěny tl. 160 mm a finální povrch tvoří povlaková střešní folie z mPVC.
Okna jsou plastová se sedmi komorovým systémem, vchodové dveře bezpečnostní plastové bílé. Vnitřní dveře dřevěné, dýhované (americký dub), bez skla (typ Elegant Komfort od firmy Sapeli).
Schodiště bude masivní dřevěné se zábradlím a madlem.
Povrchy v místnostech budou provedeny následovně: Stěny a stropy jsou sádrokartonové s nátěrem a barvou dle výběru, v obytných místnostech bude položena plovoucí laminátová podlaha Quick step Classic a v místnostech s vlhkým provozem, tj. koupelna, WC, podlahy budou opatřeny keramickým obkladem firmy SIKO.
Vytápění je řešeno elektrickými podlahovými rohožemi doplněnými topným žebříkem v koupelně v 1. NP. Systém je možné doplnit krbem či krbovými kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody probíhá v bojleru od firmy Dražice.
V domech jsou provedeny kompletní rozvody elektro, kanalizace a vody. V kuchyni provedena pouze příprava. Sanita bude dodávkou firmy SIKO.
Domy jsou napojeny na el. rozvody, veřejný vodovodní řad a gravitační splaškovou kanalizaci. Dešťové vody jsou zadržovány v 3 m3 nádrži a následně vsakovány na pozemku.
Na pozemku budou provedeny terénní úpravy, příprava pro terasu, chodníky a zpevněné plochy do úrovně štěrkových vrstev.
Oplocení pozemku bude ze tří stran provedeno z poplastovaného pletiva, z vjezdové strany bude pozemek otevřený.
Bližší informace vám sdělí makléř, hypoteční úvěr vám pomůžeme zdarma vyřídit.

Číslo zakázky
IDNES-R516124
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
485 m2
Zastavěná plocha
70 m2
Užitná plocha
110 m2
Plocha zahrady
415 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku