Prodej domu 200 m² s pozemkem 4 342 m²

Havlíčkova, Kraslice, okres Sokolov

1 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům v Kraslicích.

Dům se zahradou (3.181m2), který lze využít k vlastnímu bydlení, případně k vybudování rekreačního bydlení se nachází u silnice Kraslice - Stříbrná. Dříve byl využíván jako pohostinství, poslední uživatel dům začal využívat na bydlení. Jedná se o podsklepený dům, kdy v zadní části domu je možné vystoupit ze sklepních prostor přímo na zahradu u domu. V přízemí domu jsou v současné chvíli 4 místnosti, dále provizorní koupelna se zásobníkem na vodu a bývalé sociální zařízení. V patře domu je vybudována bytová jednotka 3+kk. Kuchyně s obývací místností, dvě místnosti, koupelna s vanou a WC. V této části je vedena nová elektřina, vodoinstalace. Vstup na půdní prostor po dřevěných schodech.
Vytápění je zajištěno v přízemí i v patře litinovou krbovou vložkou, která je napojena na radiátory v patře. Dům je napojen na elektřinu, vodovodní řad. Odpad je sveden do žumpy. Plyn v domě nyní není, je odpojen a na hranici pozemku.
Střecha domu je plechová cca 20 let stará. Okna jsou původní dřevěná. V domě jsou zachovány některé původní prvky, například dveře s obložkami, kamenné schodiště.
Zahrada (3.181m2) je v přilehlé části domu rovinatá a následně svažitá. Na části pozemku je navážka. Pozemek je přístupný z hlavní silnice.
Při financování této nemovitosti můžete zdarma využít služeb našeho finančního specialisty.

Číslo zakázky
IDNES-N1380
Cena
1 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
4342 m2
Zastavěná plocha
156 m2
Užitná plocha
200 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Sklep
Topení
lokální - tuhá paliva
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

1 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku