Prodej domu 341 m² s pozemkem 4 694 m²

Krásná Lípa - Krásný Buk, okres Děčín

12 999 000 Kč 8 490 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Nabízí, prodej, ubytování Krásný Buk 41, Krásná Lípa

Vždycky jste chtěli mít vlastní penzion? Nebo hledáte novou příležitost k investici, navíc s možností dalšího rozvoje? Tak to si nenechte ujít tenhle apartmánový dům v Krásné Lípě – vstupní bráně do Českého a Saského Švýcarska.
Apartmánový dům leží přímo na začátku turistické stezky v Národním parku České Švýcarsko. Je proto skvělým výchozím bodem pro turisty mířící za přírodními památkami jako je Pravčická brána, skalní most Bastei, Labský kaňon nebo třeba naše oblíbená Stará Plynárna. Českým Švýcarskem ročně projdou statisíce turistů a předpokládaný výnos z pronájmu apartmánů je tak 8 % ročně.
V domě jsou 4 apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 12 osob. Dům má dvě patra a jeho součástí je podkroví určené k rozšíření o další 4 apartmány. Kapacitu tak můžete navýšit až na 25 osob. V přízemí nechybí hospůdka s kapacitou 30 míst, kterou můžete pronajmout nebo sami provozovat. Celková podlahová plocha domu je 341 m2. Pozemek, na kterém se dům nachází, má velikost 378 m2 a patří k němu zahrada o velikosti 3 334 m2. Kromě toho je tu stavební parcela s výměrou 982 m2, kterou můžete využít k výstavbě rodinného domu, dalšího penzionu, wellness centra nebo třeba bytového domu.
Apartmány jsou kompletně vybavené a každý z nich má vlastní koupelnu a kuchyň. První apartmán o velikosti 26 m2 se nachází v přízemí, zbylé tři s výměrou 35 m2, 38 m2 a 24 m2 pak v patře přístupném po schodišti. Všechny apartmány mají vlastní měřidla elektřiny a plynu. Kolem domu je dostatek parkovacích míst pro vaše hosty a zázemí tu můžete nabízet třeba i výletníkům s obytnými vozy.
Penzion se prodává kompletně vybavený, tak se na něj pojďte podívat.
Technické parametry
Dům prošel v roce 2022 rekonstrukcí, při které byly instalovány nové rozvody vody a elektřiny a proběhla výměna oken za plastová. Rekonstrukce zahrnovala také nátěr střechy a novou zateplenou modřínovou fasádu. Odpad je řešen septikem.

Číslo zakázky
IDNES-20220505-1
Cena
8 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Poloha domu
samostatný
Rekonstrukce
2022
Plocha pozemku
4694 m2
Užitná plocha
341 m2
Půdní vestavba
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku