Prodej objektu v Krásném

Krásné, okres Žďár nad Sázavou

4 490 000 Kč

poplatky dle skutečné spotřeby + provize zahrnuta

Naše realitní kancelář nabízí se souhlasem majitele k prodeji pozemky o celkové ploše 52 349 m2 v katastru obce Krásné, okr. Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina. Jedná se o vyhledávanou lokalitu z hlediska celoroční rekreace i možného trvalého bydlení. Naprosto čisté životní prostředí je oproštěno od veškerých znehodnocujících elementů.
Pozemky jsou vedeny jako zastavená plocha a nádvoří s výměrou 345 m2, trvalý travní porost o výměře 33 184 m2, zahrada o výměře 213 m2, ostatní plocha s výměrou 3730 m2, lesní pozemek o výměře 3267 m2 a orná půda o výměře 27 m2.
Tři z nabízených pozemků, tvořící funkční celek o celkové výměře 558 m2, se nachází ve vymezeném zastavěném území obce.
Na jedné z parcel je umístěn, z důvodu špatného technického stavu již částečně odstraněný původní objekt rodinného domu, který je asi z 10% podsklepený.
Pozemky jsou umístěny na okraji obce, rozkládají se po obou stranách obecní komunikace, je tedy zajištěn bezproblémový příjezd a nový objekt na pozemku lze dopravně napojit na přilehlou, místní, klidnou komunikaci.
V místě není veden veřejný vodovod, je tedy třeba jako zdroj vody řešit vlastní studnu.
Odkanalizování objektu by mělo být řešeno nepropustnou jímkou na vyvážení a dešťové vody do vsaku.
Výstavbu v daném území je třeba ve fázi projektu konzultovat v souladu s regulativya podmínkami správy CHKO Žďárské vrchy, zejména pak vzhled, tvar a velikost objektu.
Celkově je jedná se o velmi slunné a hezké místo, samotu mimo hlavní intravilán obce, kdy v horní části pozemků vymezuje hranici částečně les, smrkový a osikový a ve spodní části je přírodní hranicí řeka Svratka.
Nabídka je výzvou pro náročnější klienty, kteří mají zájem o výstavbu individuálního typu rodinného domu či rekreačního objektu, případně chtějí realizovat kombinaci bydlení a podnikání – chov koní, farmářská činnost a jiné aktivity.

Číslo zakázky
IDNES-P1116
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
k demolici
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
samota
Plocha pozemku
52349 m2
Zastavěná plocha
345 m2
Počet podlaží
1
Parkování
parkování na pozemku
Plyn
nezaveden
Vybavení domu
Nezařízený
Dopravní dostupnost
autobus
Občanská vybavenost
v dosahu
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama