Prodej domu 118 m² s pozemkem 256 m²

Pod Kopcem, Křemže, okres Český Krumlov

2 590 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí včetně provize RK

Prodej, Rodinný dům Křemže ul. Pod Kopcem, 256m2

Exkluzivně na prodej rodinný dům s garáží před dokončením kompletní rekonstrukce v obci Křemže. Dům je situovaný do ulice Pod Kopcem s výhledem na Kleť.
Součástí pozemku o velikosti 256m2 je objekt pro bydlení – rodinný dům č. p. 65. Zelená plocha pozemku byla rozšířena formou zatravnění pultových střech nad částí obytné plochy a nad garáží viz vizualizace. V rámci rekonstrukce došlo k demolici původního objektu na úroveň obvodového zdiva a na něm byl vystavěn nový objekt. V domě jsou vybourány podlahy, položeny nové izolační a drenážní vrstvy, rozvedena nová elektroinstalace, rozvody vody a odpadů a samozřejmě osazena nová plastová okna. Další technické podrobnosti jsou k dispozici v souhrnné technické zprávě.
Ve východní části se nachází obytná část odpovídající původnímu rodinnému domu, nad níž je vybudováno nové podkroví. V západní části směrem k sousednímu domu je zachována garáž. Zastřešení vstupní části s koupelnou, zastřešení místnosti přilehlé ke garáži a zastřešení garáže bude koncipováno částečně jako pobytová terasa a částečně jako zelená střecha. Tímto dojde k rozšíření zelených ploch na pozemku a ke zlepšení jeho využitelnosti.
Nad přístavbou je sedlová střecha z poplastovaného plechu, na který navazuje jednopodlažní část zastřešená střechami pultovými.
Dům je napojený na obecní vodu i kanalizaci. Vytápění je navrženo formou krbových kamen v přízemí a vytápění stropními topnými fóliemi ECOFILM C.
Dispozičně je objekt logicky zónován. Hlavní vstup je situován přibližně do středu dispozice. Vchází se do vstupního prostoru, ze kterého je možno jít na WC a do koupelny a dále nalevo do hlavní obytné části a napravo do obytné místnosti uvažované jako spodní ložnice či pokoj pro hosty. Hlavní obytnou část tvoří v 1. NP otevřený prostor s kuchyní, ze kterého lze po schodišti vstoupit do podkroví, kde je situována komunikační chodba s přístupem do ložnice, dětského pokoje a na WC se sprchou. Z chodby lze také vstoupit do venkovního prostoru na severní straně objektu. Z ložnice je pak balkonovými dveřmi přímý přístup na terasu.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.
Doporučuji osobní prohlídku a včasnou rezervaci.
Pro bližší informace kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.
Součástí kupní ceny není daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4%, kterou dle platné legislativy platí strana kupující.

Číslo zakázky
IDNES-03056
Cena
2 590 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
256 m2
Zastavěná plocha
147 m2
Užitná plocha
118 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
garáž
Topení
lokální - tuhá paliva, ústřední - elektrické
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
Roční spotřeba energie
104 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku