Rodinný dům k rekreačnímu využití, Kružberk

Kružberk, okres Opava

1 100 000 Kč 1 300 000 Kč

Poznámka k ceně: + daň z nabytí nemovitých věcí + provize zahrnuta

Nabízíme k prodeji samostatně stojící RD v obci Kružberk. Jedná se o malou obec v okrese Opava, která se stala známá po dobudování stejnojmenného vodního díla. Díky němu a také proto, že se jedná o zdroj kvalitní pitné vody, je zde zvýšena ochrana prostředí. Je to jedno z nemnoha míst, kde je příroda dosud čistá a neposkvrněná. Jedná se o zděný dům z cihel, který má jedno nadzemní podlaží, podkroví a je částečně podsklepen. Jeho částečná rekonstrukce proběhla v roce 2003.
Dispozičně se v 1. PP - zde se nachází chodba a dva byty 1+kk, 1+1, každý z vlastním příslušenstvím, v 1. NP - chodba, schodiště, WC, koupelna, kuchyň a 3 obytné místnosti, v podkroví - chodba, schodiště na půdu, WC a 5 obytných místností. Půda - se nachází nad podkrovím.
Okna jsou dřevěná, zdvojená, částečně v I. NP dřevěná, jednoduchá. Podlahy obytných místností jsou z PVC a dřevotřísky, podlahy ostatních místností jsou z keramické dlažby a PVC. Vytápění je ústřední, teplovzdušné kotlem na tuhá paliva, dále el. přímotopy a také krbem na tuhá paliva. Elektřina je zde 230/400 V, je proveden vnitřní rozvod studené a teplé vody a vnitřní kanalizace. Odpad je sveden do septiku. V kuchyni propan-butan.
Stavba slouží v současné době k bydlení, ale z hlediska velikosti lze využít také jako malou ozdravovnu pro astmatiky, rekreační firemní chatu nebo různé spolky.

Číslo zakázky
IDNES-BE16088
Konstrukce budovy
cihlová
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1031 m2
Zastavěná plocha
146 m2
Užitná plocha
351 m2
Topení
lokální - tuhá paliva, lokální - elektrické, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
septik / jímka
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama