Prodej domu 170 m² s pozemkem 10 607 m²

Kryry - Stebno, okres Louny

4 260 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena včetně právního servisu a poplatků spojených s návrhem na vklad do KN

Prodej domu, statku, zemědělské usedlosti, Stebno u Petrohradu, pozemek 10.607m2

Ve spolupráci s majitelem nabízíme ke koupi rodinný dům - zemědělskou usedlost vhodnou pro chov koní a ostatních domácích zvířat, případně k podnikatelským účelům v obci Stebno u Petrohradu.
Rozloha nabízeného pozemku je 10607m2 z toho 1773m2 zastavěné plochy a nádvoří, 2952m2 trvalého travního porostu, 2782 ovocného sadu a 3100m2 ostatní plochy.
Hlavní budova o zastavěné ploše 280m2 je rozdělená na obytnou část, technickou místnost, garáž a ostatní plochy a půdy, které sloužily ke skladování, nyní jsou připraveny na možnost rozšíření o další obytné části. Vše bylo v minulosti při úpravách plánováno.
Interiér, cca 150m2 obytné části, prošel rekonstrukcí v roce 2011. Jsou udělány nové rozvody vody, elektřiny, odpadu. V celém přízemí o ploše cca 80m2 je podlahové vytápění zajištěné elektrokotlem (regulované na okruhy) jinak je možno topit kamny a krby. Přízemí se skládá z kuchyně s lednicí, myčkou, sklokeramickou deskou, krbem a komorou. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Obývací částí/ložnicí. V patře je ložnice se šatnou, místnost plánovaná jako koupelna, nyní slouží jako prostor pro skladovaní a pracovna s ochozem propojeným s obývací částí (výška stropu 5m).
Součástí prodeje je i stávající vybavení domu. Více na přiložených fotografiích a půdorysech.
Druhou budovou je zde bývalá sušárna chmele o třech patrech, ze které by byl stylový domek k bydlení či ubytování, dílna atd.
Statek je napojen na obecní vodu, která je rozvedena i do stavení a stájí, dále je k dispozici studna o hloubce 11m. Odpad je sveden do septiku, pod celou zastavěnou plochou vede trativod. Na pozemku je ještě několik malých nerenovovaných stavení pro skladování krmiva, chovu drůbeže aj.
V zadní části pozemku je vystavena průchozí nová stáj pro koně, které disponuje vodou i elektřinou. Původním záměrem zde bylo vybudovat podmínky pro chov cca 10ti koní a domácích zvířat. (Kruhový výběh, jezírko.. )
Kompletně na všech budovách je nová střešní krytina, nové laťování, impregnované trámy, podbití parotěsnou folií a měděné žlaby. Statek a sušárna mají nová plastová okna, v obytné části jsou opatřeny žaluziemi a moskytiérami.
Za obytnou částí je cca. 8800 m2 zahrady/pastviny, při jejíž severní straně vede menší potok, který zároveň uzavírá i hranici pozemku. Pozemek k potoku je svahovitý.
Obec Stebno leží 1km od rychlostní komunikace R6 Praha 80km - Karlovy Vary 40km. Nachází se na rozhraní čtyř krajů – Ústeckého, Karlovarského, Plzeňského a Středočeského. Ideální místo pro houbaře, cykloturistiku, milovníky přírody a odpočinku. V obci je zastávka autobusová linka 744, restaurace. Spádovým městem s občanskou vybaveností je město Kryry vzdálené 6km.
V letních měsících je plánována oprava čelní fasády a vjezdu. Pokud poptáváte obdobný objekt s rozlehlým pozemkem, neváhejte mě kontaktovat na prohlídku, velice ráda Vás touto nemovitostí provedu.

Číslo zakázky
IDNES-1107
Cena
4 260 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
10607 m2
Zastavěná plocha
280 m2
Užitná plocha
170 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku