Prodej domu 302 m² s pozemkem 1 035 m²

Ktiš, okres Prachatice

3 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK

Prodej rodinného domu s pozemkem v obci Ktiš v okrese Prachatice.

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům s přilehlými hospodářskými budovami a zahradou v obci Ktiš, kterou obklopují vysoké vrchy a hluboké lesy a najdeme ji na hranici CHKO Blanský les. Blanský les je širší podhůří Šumavy a představuje pozoruhodně zachovalý krajinný celek. Pokud hledáte přírodu a prostředí, které je zatím jen málo narušeno negativními vlivy lidské činnosti, tak toto místo tomu odpovídá.
Dům, ve kterém můžete skloubit bydlení s podnikáním, není v dobrém stavu a je nutná jeho celková rekonstrukce. Výjimkou je střecha obytné části a fasáda na přední části domu. Objekt je z části podsklepen a k dispozici jsou půdní prostory. V přízemí jsou 4 velké místnosti, kuchyně, komora a sociální zařízení. V této části bývala hospoda. V patře jsou situovány dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 a 1+1 se sociálním zařízením. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Na zahradě je kopaná studna s užitkovou vodou. Vytápění zajišťoval kotel na tuhá paliva a v přízemí domu je krb. Je zde možnost plynové přípojky a vytápění objektu zemním plynem, který je na hranici pozemku.
Benefitem této nemovitosti je pozemek, který je kompletně zatravněn a svým umístěním zaručuje klid a soukromí. Hospodářské budovy, které jsou na pozemku a navazují na dům, jsou ve velmi špatném stavu a v úvahu připadá jejich demolice a rozšíření zahrady nebo jejich rozsáhlá rekonstrukce.
Nemovitost se nachází v centru obce. Ktiš je malebné místo s cca 520 obyvateli. Leží 19 km od Prachatic a 22 km od Českého Krumlova. K občanské vybavenosti patří mateřská a základní škola (pětiletá malotřídka), dva obchody s potravinami a se smíšeným zbožím, pošta, lékař, kulturní dům, autobusové spojení. A hlavně si místo oblíbíte pro okolní krásnou přírodu a lesy, které jsou určitě plné hub. Obcí vede cyklotrasa a jižně od Ktiše (1,2 km) se nachází přírodní koupaliště s čistou vodou a pěknými travnatými a písčitými plážemi. Ktišský rybník je oblíbený i mezi rybáři.
Dům s pozemkem nabízí více možností využití. Ať už se jedná o bydlení nebo podnikání. Velikost a dispozice nemovitosti nabízí obě varianty. Místní a turisté určitě uvítají novou restauraci, penzion, cukrárnu...
Výměra pozemku je 1035 m2, zastavěné plochy jsou cca 500 m2, podlahová plocha je 302 m2. PENB se zpracovává. Pro více informací nebo domluvení prohlídky, kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-22039
Cena
3 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1035 m2
Zastavěná plocha
500 m2
Užitná plocha
302 m2
Plocha zahrady
535 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Sklep
Plyn
nezaveden
Topení
lokální - tuhá paliva, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
veřejný, jiný zdroj
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

8 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku