Prodej domu 72 m² s pozemkem 1 599 m²

Lhotka, okres Frýdek-Místek

5 584 000 Kč 4 374 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena stavby na klíč, bez pozemku, výstavba prozatí

Novostavba RD 3+1, 72m², pozemek 1599m²

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:

Rodinný dům pro nenáročné a menší rodiny. Kvalitní moderní stavba, v rámci níž je vsazeno na maximální využitelnost každého volného místa. KLASIK je navržen tak, aby dokázal budoucímu majiteli zajistit dostatek životního prostoru a zároveň nebyl spjat s vysokými provozními náklady.
Proč si kupovat městský byt, když můžete investovat do malého rodinného domu KLASIK, který je díky svému tvaru a rozměrům vhodný také na méně prostorné stavební pozemky. Moderní a jednouchá architektura, to jsou jen bonusy, jež získáte za skvělou cenu.
Bydlení pro nenáročné, které vás však neochudí o žádný bytový komfort. Dokazuje to velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, z něhož vedou francouzské dveře přímo na terasu. V domě jsou ještě dva samostatné pokoje, včetně koupelny, toalety a technické místnosti. V zádveří máte možnost umístit šatní skříně. Rodinný dům KLASIK je zkrátka koncipován tak, abyste využili každý volný kousek této nemovitosti.


Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI3152
Cena
4 374 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1599 m2
Zastavěná plocha
80 m2
Užitná plocha
72 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

8 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku