Prodej domu 400 m² s pozemkem 715 m²

Liběšice - Dolní Nezly, okres Litoměřice

2 650 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej, rodinný dům a venkovské stavení se zahradou, pozemek 715m2, Dolní Nezly, Liběšice, Litoměřic

Místo , kde se vám při první návštěvě zastaví dech. Místo, kde stojí zato vybudovat něco, co bude mít trvalou hodnotu. Místo, kde si budete připadat jako v pohádce.
Dolní Nezly jsou malá vesnice, část obce Liběšice, pár kilometrů východně od Litoměřic.
A v této úžasné lokalitě je na prodej soubor nemovitostí, které mohou být Vaše. Na pozemcích o rozloze 715m2 najdete rodinný dům, nádvoří, venkovské stavení (stodolu), zahradu 235m2 (samostatný pozemek p. č.504/2 ), garáž nebo také sušárnu chmele, pec a studnu. Historická hodnota celého komplexu má nesmírnou hodnotu. Prostě srdeční záležitost. A současný majitel tady začal budovat něco, kde bude trávit volné chvíle s rodinou, kde bude relaxovat. A vy v tom teď můžete pokračovat. Tato nabídka ale není pro každého. Pokud si na to troufáte, čtěte dál. Stojí to za to.
Ta nejhorší černá práce je odvedena.
Kompletní rekonstrukce střechy a krovů, rekonstrukce podlah v přízemí s provětráváním proti vlhkosti a tepelné izolace, odstranění slámových stropů, natažení kabeláže pro novou elektroinstalaci, nové střešní vikýře a jejich osazení plastovými okny, vyčištění nemovitosti, příprava na izolaci... a tak bych mohl pokračovat. Investovalo se zde již dost prostředků , ale především času, energie a úsilí. A to nesmí přijít vniveč.
Podlahová plocha cihlového domu je velkorysá. Spojily se totiž dvě části domu- stará z 19. století a novější z roku 1932. Po rekonstrukci nabízí prostor více než 400m2 pro bydlení i více rodin. Přízemí a první patro tvoří několik místností, podkroví je připraveno na půdní vestavbu a bylo zamýšleno jako nadstandardní byt 3+kk o výměře přes 100m2.
Stodola svou plochou překonává samotný dům.
Možností nepřeberné množství, chce se tomu postavit čelem a mít ten správný cíl. Pro milovníky zachování tradic ještě zmíním sušárnu chmele nebo pec na chleba.
Nabízí se vše využít jako venkovské bydlení, víkendové sídlo nebo prostor pro podnikání. A k tomu zahrada 235m2 (samostatný pozemek p. č.504/2).
Odvážným štěstí přeje.
K tomu si přidejte procházky, sport, relax, pohodu. Centrum vesnice tvoří historický kostelík a nádherné roubené domky. A do velkého města to máte coby kamenem dohodil.
Tohle nemusí být jen sen.
Přijďte se podívat osobně a zamilujete se.
Brzy na viděnou.

Číslo zakázky
IDNES-7611/2918
Cena
2 650 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
715 m2
Zastavěná plocha
190 m2
Užitná plocha
400 m2
Plocha zahrady
237 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Sklep
Terasa
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

Martin Románek

2. místo - Středočeský kraj; 1. místo - okres Praha-Východ

Realitní makléř QARA

martin.romanek@qara.cz

+420 724 248 176

Hlasujte pro mne v soutěži

QARA

Šafaříkova 201/17, Praha - Vinohrady

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku