Prodej domu 280 m² s pozemkem 1 243 m²

Lipová-lázně - Horní Lipová, okres Jeseník

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Prodej rodinného domu s ubytováním, Lipová - lázně

Nabídnu vám velmi krásný dům s možností ubytování přímo v srdci lázeňského města Lipová. Tato nemovitost byla majiteli velmi pečlivě upravena k těmto účelům, je velice útulná a dává vám pocit domova. Navíc umístění domu je ve velmi krásné lokalitě, jak jsem již zmiňoval a lázeňská lokalita si myslím, že v této oblasti není nikomu cizí. Čerstvý horský vzduch, tekoucí řeka v návaznosti na krásné počasí je doslova nezapomenutelným zážitkem. O zimním období zatím nebudu mluvit, ale myslím si, že zima, která byla tento rok ukázala krásu Jesenických hor.
Pro nového zájemce vidím velkou výhodu ve specifikaci domu, která přímo určuje, že se jedná dle kolaudačního rozhodnutí o rodinný dům s ubytováním. Tímto se rozšiřuje potenciál domu např. k podnikání, sídlu firmy, nebo jen k samotnému bydlení.
Blíže k Nemovitosti:
V přízemí domu se nachází bytová jednotka 3+1 s příslušenstvím a vstupem na zahradu, dále dvě garážové stání, pracovna, technická místnost.
Na bytovou jednotku navazují prostory s možnosti ubytování - jídelna s kulečníkem, recepce a prostorná chodba s posezením, kde můžete v tichosti relaxovat, pracovat, plánovat atd.. Kapacita ubytování je 20 osob. V horním patře se nacházejí dvou, čtyř a pětilůžkové pokoje, každý vždy se samostatnou koupelnou a toaletou. Dům má krásně upravenou zahradu se vzrostlými stromy a parkování pro více vozidel je samozřejmostí.
Dům se nachází mezi Jeseníkem a Ramzovou, na samotném rozcestí směrem do míst a obcí Žulová, Vápenná, Javorník. Tento dům vám opravdu vřele doporučuji. Více informací vám rád zodpovím telefonicky klidně i o víkendu.

Číslo zakázky
IDNES-0328
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Kolaudace
2015
Plocha pozemku
1243 m2
Zastavěná plocha
300 m2
Užitná plocha
280 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
částečně zařízený
Datum nastěhování
11.05.2021
PENB
G
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

7 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku