Prodej domu 109 m² s pozemkem 1 000 m²

Lipová - Horní Lažany, okres Cheb

7 287 000 Kč 5 937 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Kompletní stavba domu "Na klíč", inženýring a DPH.

Novostavba RD 4+1, 109m², pozemek 1000m²

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
T109 je moderní jednopodlažní dům s jednou garáží umístěnou na levé straně budovy. Výhody projektu: Prostorný otevřený obývací prostor je díky panoramatickému zasklení dobře osvětlen. Sluneční paprsky pronikající velkými okny a činí interiér útulnějším a teplejším. Velká šatní skříň na chodbě snadno pojme veškeré svrchní oděvy a obuv rodinných příslušníků. Projekt předpokládá přítomnost další koupelny v noční části domu. Pokud majitelé nevidí potřebu další toalety, v této místnosti může vzniknout spíž, šatník nebo rozšířit prostor na chodbě. Z technické místnosti je východ do ulice. Zde je vhodné skladovat zahradní nářadí. Projekt domu je určen pro znalce moderní architektury a funkčního ergonomického prostoru.
Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.
Připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.
Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimální způsob vytápění a větrání pro využití dotačních titulů. Dále návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI4775
Cena
5 937 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1000 m2
Zastavěná plocha
139 m2
Užitná plocha
109 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Parkování
garáž
Topení
jiné
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

6 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku