Prodej domu 310 m² s pozemkem 1 198 m²

Jarošova, Litoměřice - Předměstí

14 650 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Dům s vejminkem, zahrada, garáž, parkováním, centrum Litoměřic, Jarošova ulice

Nabídka dvou rodinných domů s příslušenstvím v centru města. Kompletní fotodokumentace obou domů včetně 3D prohlídek najdete na stránkách re-max. cz. O Litoměřicích se říká, že je to malá Praha. Dobrá poloha města na soutoku Labe a Ohře, bohatá historie a krajina Českého středohoří obklopující město ze severu z nich dělá krásné místo k životu. Pokud jednou Litoměřice navštívíte, určitě se sem budete chtít vrátit. A pro ty z vás, kteří zde chtějí bydlet a hledají výjimečné místo něco mám. A nejenom pro vás. Tato nabídka je také pro ty z vás, kteří v Litoměřicích žijete a chcete něco víc, než jen dům na předměstí. Všech 73 fotek z tohoto místa najdete v inzerci na stránkách remax. cz. Pod parkány na uliční čáře Jarošovy ulice se nachází tak trochu schovaný dům. Z ulice ani nepostřehnete, že by se zde takový dům mohl nacházet. Navíc dům se zahradou, na které roste malý meruňkový sad. Dům od ulice odděluje zeď s vraty a malými dveřmi. Poté, co projdete těmi nenápadnými dveřmi se před vámi otevře nečekaný prostor. Uvidíte dům, výhled na historické parkány města, zahradu, jedinečný letní domek s terasou. Na ploše za zdí můžete zaparkovat dva osobní vozy, což se v centru města velmi cení. Dům prošel rekonstrukcí včetně výměn elektroinstalace, vodovodních rozvodů, osazení nových oken, výměna střešní krytiny (2018) včetně izolace a zateplení nebo klempířských prvků. Byly vyměněny venkovní rozvody elektřiny na pergole a letním domku. Dům má k dispozici veškeré sítě – elektřina, veřejný vodovod, plyn, svody odpadu včetně dešťové vody. Po stavební stránce je dům naprosto v pořádku. Drobné úpravy v interiéru domu si každý nový vlastník zařídí podle svého vkusu a možností.
Hlavní dům - interiér domu je uzpůsoben pro bydlení tří lidí. V suterénu s klenbovými stropy je byt 2+kk s vlastním sociální zázemím. Rozloha včetně menšího klenbového sklepa upraveného na komoru činí 70 m2. První patro, které je přístupné z chodníku u domu má rozlohu 81 m2 a je nachází se zde bytová jednotka také s vlastním sociálním zázemím o dispozici 2+kk. V podkroví je třetí byt s vlastním sociálním zázemím o dispozici 2+kk a celkové výměře 58 m2. Podkrovní byt je vybaven lokální klimatizační jednotkou.
Menší domek - vejminek - novostavba z roku 2003 stojící na vlastním pozemku se zahrádkou. Domek je řešený jako prostorné 2+kk s koupelnou a garáží. Z obývacího pokoje je vstup na rovinatý travnatý pozemek. Domek má své oddělené přípojky na vodu, kanalizaci, elektřinu a plyn.
Zahrada. V centru města má málokterý dům možnosti v podobě pozemku, respektive zahrady. Rovinatá zahrada zabírá plochu 953 m2. Stojí zde kůlna na nářadí a je odtud vstup do malého kamenného sklípku. Zahrada je rozdělena na menší ovocný sad a pěstitelskou část se zeleninovými záhonky. Veškeré dešťové svody jsou svedeny do Pokratického potoka, který je veden v podzemí. Určitě by stálo za to využít všech svodů do centrální sběrné nádrže na dešťovou vodu.

Číslo zakázky
IDNES-239-NP01033
Cena
14 650 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1198 m2
Zastavěná plocha
245 m2
Užitná plocha
310 m2
Plocha zahrady
953 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Topení
lokální - plyn
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

6 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku