SNÍŽENÁ CENA - Prodej, Rodinný dům s obchodním prostorem, 791m2 - Litvínov - Chudeřín

Husova, Litvínov - Chudeřín, okres Most

2 390 000 Kč

Poznámka k ceně: Zlevněno

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prodej investičně zajímavého domu se dvěma bytovými jednotkami a obchodním prostorem. Předmětná nemovitost se nachází v klidné a žádané lokalitě Litvínova. Výstavba domu se datuje kolem roku 1905, avšak tento byl postupně rekonstruován. Předmětnou nemovitost hodnotíme jako velmi zajímaví investiční záměr bydlení (2 bytové jednotky se samostatnými vchody) s kombinací obchodní prostor, rovněž se samostatným vchodem v žádané lokalitě.
1PP Sklepy: 48 m2 a je zde umístěn ekologický kotel Varimatik 45 zajišťující ústřední vytápění celého domu. Na patě domu je rovněž zavedený plyn.
1NP Obchodní prostory: 157 m2, rekonstrukce v roce 1990, aktuálně využíváno jako prodejna se sociálním zázemím a dvěma kancelářemi. Poměrně otevřené prostory, široké spektrum možnost využití.
2NP Bytová jednotka: 156 m2, rekonstrukce v roce 1990, aktuálně využíváno jako byt 3+1.
3NP Bytová jednotka - podkroví: 156 m2, rekonstrukce v roce 2015 téměř před dokončením. Aktuálně využíváno jako byt 3+1. Chybí dodělat 2x plovoucí podlaha a sprchový kout ve velmi prostorné koupelně.
V roce 2009 byli v celém domě vyměněny plastová okna a vchodové dveře. Příslušenství domu tvoří i zpevněné plochy, oplocení, kolny a garáž. Konstrukce domu jsou neporušené, krovy zdravé se střešní krytinou z bonského šindele. Jedná se o povinný prodej v insolvenčním řízení. Výhodné financování případně zajistíme.

Číslo zakázky
IDNES-00386
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Rekonstrukce
2015
Plocha pozemku
831 m2
Užitná plocha
516 m2
Plocha zahrady
454 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Parkování
garáž
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama