Prodej domu 1 140 m² s pozemkem 1 641 m²

Ukrajinská, Litvínov - Horní Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Včetně DPH, včetně provize a právních služeb.

Prodej Fiedlerovy vily

Exkluzivně nabízíme na prodej vilu postavenou v letech 1896 - 1897 známým litvínovským stavitelem Františkem Nuskou. Ta byla původně postavena pro nájemce valdštejnského panství Richarda Fiedlera a později od roku 1960 v ní sídlila Lesní správa tehdejší Československé republiky. Kolem roku 2010 ve vile fungovala reklamní agentura a Lesy ČR, s. p. Dnes je nemovitost prázdná, vhodná pro vybudování zázemí velké firmy, nebo až devíti bytových jednotek. Právě pro účely bytového domu jsme ve spolupráci s rozpočtářem připravili cenový návrh rekonstrukce s následným výnosem. Budova není evidována jako kulturní nebo historická památka a nevztahují se na ní žádná omezení.
Dispozice vily:
Vila se nachází na pozemku o výměře 1.641 m2 a nabízí možnost parkování pro čtyři automobily. Budova o velikosti 1.140 m2 se skládá ze dvou nadzemních podlaží, prostorné půdní vestavby s vysokými krovy a jednoho podzemního podlaží. Sklepní část sloužila jako technické zázemí a nachází se zde i garáž se samostatným vstupem. V prvním nadzemním podlaží se nachází sedm místností a toalety. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází jedenáct místností a toaleta.
Architektonické vlastnosti exteriéru vily:
Fasádní omítky budovy jsou štukové s kordonovou římsou se zdobením kolem oken, okenních říms a korunové římsy. Okna jsou dvojitá, dřevěná, špaletová a vstupní dveře dvoukřídlé, plastové. Štítu domu dominuje malá atika na vrcholu. Střecha je dřevěná valbové konstrukce s nárožními, hromosvodem, okapy a její krytina je plechová, rovná.
Architektonické vlastnosti interiéru vily:
Velmi prostorné místnosti s výškou stropů 3,6 metru z konstrukce dřevěných trámů, škváry a rákosu. Ve sklepích pak z ocelových nosníků o výšce kolem tří metrů. Podlahy jsou betonové (sklep a hlavní haly prvního a druhého patra) a prkenné, na kterých jsou častou krytinou parkety. Dominantou dvou centrálních hal je jistě schodiště s ozdobným kovovým zábradlím, betonová podlaha se vzorem a dvoukřídlé dveře do všech místností o výšce dva a půl metru.
Rozvody v budově: rozvody vody (plastové PPR trubky), rozvody kanalizace/odpadů (plastové PVC trubky), rozvody topení (železné trubky) a rozvody zemního plynu (železné trubky).
Okolí vily:
Objekt leží v centru města Litvínova. V pěší vzdálenosti se nachází mateřská škola, základní škola, gymnázium, Schola Humanitas, knihovna, dětské hřiště, Zámecký park se zámkem Valdštejnů, Pilařský rybník s parkem, náměstí Míru, hlavní pošta, úřady, pohotovost a další zdravotnická zařízení, tenisová hala, plavecký bazén, restaurace, supermarket a další obchody.
S financováním této nemovitosti Vám může pomoci náš hypoteční makléř.
Odkaz na virtuální prohlídku celé vily, díky které se po objektu můžete procházet a rozhlížet, jako byste uvnitř právě sami stáli:
https://my. matterport. com/show/?m=GfUTXaV95vE
Pro více informací kontaktujte náš tým:
Honza Vajshajtl & Kateřina Brabcová
720 73 39 39 & 773 06 91 99

Číslo zakázky
IDNES-255-NP00372
Cena
5 290 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1641 m2
Zastavěná plocha
356 m2
Užitná plocha
1140 m2
Plocha zahrady
1285 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Půdní vestavba
Topení
ústřední - dálkové
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

8 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku