Prodej domu 185 m² s pozemkem 1361 m²

Lobeč, okres Mělník

3 498 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: nemovitost bude prodána nejvyšší nabídce

Prodej rodinného domu 5+1 s pozemkem 1361 m2 v obci Lobeč u Mšena

Exkluzivně nabízíme dvoupodlažní zděný rodinný dům s půdním prostorem. Dům je nepodsklepený, napojen na obecní vodovod a povrchovou kanalizaci, odpadní voda z domu je svedena do žumpy, topení je lokální. Přízemí domu o třech místnostech s verandou je dále vybaveno koupelnou s vanou a umývadlem, samostatným WC, prádelnou, sušárnou a spíží. V místnosti bývalé kuchyně jsou umístěna kachlová kamna s troubou. Ve druhém podlaží jsou tři pokoje a balkon.
K domu náleží vedlejší stavby, některé s klenutými stropy, dříve používané pro chov domácího zvířectva a drůbeže a jako sklad nářadí a uhlí. Nemovitost je umístěna v mírně svažitém terénu. Pozemek je oplocen. Na zahradě jsou vzrostlé stromy ořechu, jabloní, hrušní a švestky.
Obec Lobeč se nachází v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, v okrese Mělník ve Středočeském kraji, rozkládá se asi dvacet kilometrů severovýchodně od Mělníka, severovýchodně od Mšena.
Obcí prochází silnice II/273 Mělník –Mšeno – Lobeč–Doksy. Železniční trať ani stanice na území obce nejsou. Veškerou občanskou vybavenost najdete převážně v přilehlém Mšeně.
Nejblíže obci je železniční zastávka a nákladiště Vrátno ve vzdálenosti 2,5 km ležící na trati 076 z Mělníka a Mšena do Mladé Boleslavi. Obcí vedou cyklotrasy č. 143 Ráj – Nosálov – Lobeč – Skalsko – Mladá Boleslav a č. 0008 Řepínský důl – Vrátno – Lobeč – Nosálov a dále turistická trasa Mšeno – Skramouš – Lobeč – Nosálov – Vrátenská hora.

Číslo zakázky
IDNES-2699
Cena
3 498 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1361 m2
Zastavěná plocha
145 m2
Užitná plocha
185 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

8 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku