Prodej domu 662 m² s pozemkem 434 m²

Vinopalna, Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov

Cena na vyžádání

Prodej víceúčelového objektu v Louňovicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji víceúčelový objekt v Louňovicích pod Blaníkem, který je možné využít jak pro průmysl tak, po úpravách, jako objekt k bydlení. Jedná se o průmyslový objekt o celkové rozloze 662m2. Nemovitost tvoří 3 velké haly ( 70m2, 58m2, 63m2), které jsou vhodné pro výrobu, nebo například k uskladnění materiálu.
Dále objekt tvoří bytová jednotka, která se skládá ze dvou pokojů (25m2, 18m2) a koupelny a velké společenské místnosti (32,5 m2), která by mohla sloužit například jako jídelna nebo taneční sál. Při drobných stavebních úpravách je možné vytvořit kuchyň s příslušenstvím, při kterých by vznikl velký byt 3 + 1.
Nemovitost je po částečné rekonstrukci - fasáda, střecha, elektroinstalace v mědi, nově omítnuté stěny, nový bojler a nový kotel v oddělené kotelně. Celkově je nemovitost ve velmi dobrém stavu.
V objektu je zaveden plyn, ústřední topení, voda, elektřina 220V a 380V, jističe 63A a dokonce i komín na výheň.
Tato víceúčelová nemovitost je v centru obce, hned vedle Louňovického zámečku. Vzhledem k této poloze a rekreačnímu zázemí by bylo vhodné upravit objekt například na penzion, jelikož možnost ubytování v Louňovicích není skoro žádná. Velký a Malý Blaník jsou centrem veškerého dění v obci. Každoročně se zde pořádají Svatováclavské slavnosti a regionální akce, které sdružují obec po celý rok.
Dále se v obci nachází základní a mateřská škola, zdravotní středisko, pošta, obchod, a restaurace. V blízkosti objektu je i sportovní areál.
Autobusem se lze přímým spojem dostat do nedaleké Vlašimi, kde je park, obchody, koupaliště a paraZoo, dále do Benešova, ve kterém je úplná občanská vybavenost a zámek Konopiště. Přímé autobusové linky jezdí i do Prahy - Roztyly odkud se metrem lze dostat do historického centra. Díky své poloze se objekt nachází v chráněné krajinné oblasti II.-IV. zóny. Vše lze financovat úvěrem, který Vám rádi zajistíme.
Volejte kdykoliv.

Číslo zakázky
IDNES-380/RZ/11
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
434 m2
Zastavěná plocha
662 m2
Užitná plocha
662 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku