Prodej domu 220 m² s pozemkem 300 m²

náměstí Plk. Josefa Koukala, Luže, okres Chrudim

4 560 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej rodinného domu 220 m2 náměstí Plk. Josefa Koukala, Luže

Tento krásný dvoupodlažní měšťanský dům upoutává pozornost na náměstí v Luži, malebném městečku na Chrudimsku pod hradem Košumberk. Kamennou stavbu současný majitel od roku 2015 citlivě proměňuje. Pustil se do rozsáhlejší přestavby a otiskl do ní vkus, kreativitu a smysl pro detail při skloubení historických artefaktů se současným požadavky na pohodlí při bydlení. Dům je stabilizovaný a suchý, díky své pozici světlý. V minulých letech sloužil dům jako navštěvovaný penzion Lacembok se dvěma originálně zařízenými apartmány, přístupnými z rozlehlé vstupní haly. Nyní je prostor využíván jako byt.
Nový majitel je může užívat jako dvě garsonky, nebo prostor jinak zabydlet.
Komplexní rekonstrukce přízemí zahrnovala i vybudování nových sítí elektrorozvodů, vodovodu a přípojky plynu. Dům je vytápěn UV s plynovým kondenzačním kotlem a litinovými radiátory. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem v každém apartmánu zvlášť.
První patro je vyklizené a je na počátku rekonstrukce. Je sem vyvedena příprava na samostatné rozvody (voda, elektřina, příprava na připojení plynového kotle. ) Výhodou je, že nový majitel může uskutečnit vlastní představy, vize a plány, jak pojmout tento rozsáhlý prostor. Kromě vlastního bydlení je tu možné dobudovat další tři až čtyři apartmány, nebo proměnit druhé podlaží na byty k nájemnímu bydlení.
K domu patří menší zahrada lemovaná kamennou zídkou. Další zídky jako pozůstatky původních staveb nabízejí prostor pro vytvoření nových venkovních zákoutí. Malá stodola poskytne zázemí pro kutění.
Dům je na prodej i s vybavením a ráda vás jím provedu. Poskytneme komplexní právní servis a finanční a majetkové poradenství.
Těším se na vás.

Číslo zakázky
IDNES-15221
Cena
4 560 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
300 m2
Zastavěná plocha
378 m2
Užitná plocha
220 m2
Plocha zahrady
198 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Sklep
Vybavení domu
zařízený
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

5 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku