Prodej domu 630 m² s pozemkem 964 m²

Křižíkova, Mariánské Lázně, okres Cheb

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: vč. realitního a právního servisu

Prodej vily - balneo hotelu 630 m2, Mariánské Lázně

Ve výhradním zastoupení pro vás nově máme na prodej balneo hotel, který se nachází v centrální, ale zároveň velmi klidné části Mariánských Lázní, hned vedle Bezručových sadů a blízko Rudolfova a Ferdinandova pramene.
Jedná se o čtyřpodlažní novostavbu z roku 2011 se třemi nadzemními podlažími a jedním suterénem o celkové užitné ploše 630 m2, stojící na parcele o velikosti 964 m2. Objekt je postaven na základové železobetonové desce o tloušťce 400 mm. Svislé nosné konstrukce jsou vyzděny z cihelných bloků POROTHERM a vnitřní příčky jsou navrženy z příčkovek YTONG. Vstupní dveře a veškerá okna jsou osazena izolačními trojskly. Zateplení půdního prostoru je řešeno tepelnou izolací vrstvou tl. 180 mm. Na střešní konstrukci se nachází solární panel pro podporu ohřevu teplé vody. Objekt je vytápěn plynovým kotlem značky Viessmann o výkonu 35 kW + je zde k dispozici “nouzový” elektrický kotel en. tř. B - velmi úsporná.
Hotel umožňuje ubytovat až 30 hostů v sedmi dvoulůžkových pokojích a třech apartmánech pro 2 až 4 hosty s vlastní kuchyní. Pokoje jsou prostorné a stylově vybavené. Každý má vlastní koupelnu s WC a předsíň. Součástí vybavení je televize se satelitním přijímačem, wifi, pokoje mají elektronické zámky. Parkování na pozemku až pro 8 aut.
V suterénu objektu se nachází balneologické středisko (licence Ministerstva zdravotnictví na provoz nestátního zdravotnického zařízení), které je schopno hostům zajistit širokou škálu procedur na bázi CO2, slatinné zábaly, inhalaci minerálních vod, několik druhů masáží, lymfodrenáže, parafínové koupele rukou, kontrastní koupele chodidel, fyzioterapie a mnoho dalšího. Ve středisku jsou k dispozici lékařka ”balneoložka”, zdravotní sestry a masérky. Další oázou klidu je krásně upravená a opečovávaná zahrada se skalkou s množstvím okrasných dřevin a květin, kde můžete posedět v altánu a užívat si zdejšího klidu.
Ubytovací zařízení je v provozu celý rok a průměrná roční obsazenost je přibližně 70%. Hlavní sezóna trvá přibližně 7 měsíců. Hotel má stálou klientelu a výborné hodnocení hostů na Booking. com, Tripadvisor. com a dalších portálech. V současné době hotel získal souhlas Mezinárodní asociace hoteliérů s certifikací Spa Hotel Garni 3 * Superior.
Mariánské Lázně jsou druhým největším lázeňským městem v Čechách, ležící asi 12 km od hranic s Německou spolkovou republikou. Díky tomu také němečtí turisté tvoří jednu z největších skupin návštěvníků místních lázní a ročně sem přijede okolo 300.000 hostů. Další zajímavostí je, že výbor světového dědictví se rozhodl uspořádat 44. zasedání na přelomu června a července 2021 v čínském městě Fuzhou. Právě na tomto zasedání bude po dlouhé roky probíhajícím jednání rozhodnuto o eventuálním zápisu sériové nominace Great Spas of Europe na Seznam světového a kulturního dědictví UNESCO.

Číslo zakázky
IDNES-273-NP01367
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Kolaudace
2011
Plocha pozemku
964 m2
Zastavěná plocha
617 m2
Užitná plocha
630 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
B
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

6 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku