Prodej domu 180 m² s pozemkem 1 489 m²

V Konci, Měčín, okres Klatovy

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, AKTUÁLNĚ NABÍZÍ MAJITELÉ V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST ODKUPU POUZE ČÁSTI POZEMKU S DOMEM A HOS včetně provize RK

Prodej, Rodinné domy, 180m2 na vlastním pozemku 1489m2, se zahradou 588m2 a 2 pozemky o rozloze 131

AGbydleni. cz vám zprostředkuje prodej rodinného domu o celkové zastavěné ploše ca 180 m2 v obci Měčín, okres Klatovy. K vlastnímu pozemku o rozloze 1489 m2, na kterém se kromě RD nachází také 2 stodoly, vedlejší stavby - srub, chlév, přístřešek, dřevník, dále přináleží ještě udržovaná zahrada o výměře 588 m2 a další 2 pozemky označené jako trvalý travní porost o výměře 176 m2 a 1141 m2. Svou celkovou rozlohou 3397 m2 nabízí soubor pozemků možnost poměrně velkorysého řešení krásného bydlení a má obrovský potencionál i pro případné pěstování zeleniny nebo chovu domácích zvířat či dalšího drobného podnikání. ". AKTUÁLNĚ NABÍZÍ MAJITELÉ V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST ODKUPU POUZE ČÁSTI POZEMKU S DOMEM A HOSPODÁŘSKÝMI BUDOVAM ZA SNÍŽENOU CENU. - foto č.3. Více informací podá zájemcům makléř.
Objekt je situován v klidné zástavbě rodinných domů na okraji obce a patří k původní zástavbě. Tomu odpovídá stav objektu (1915 rok výstavby), který je v původním stavu. V roce 1966 byly směrem do ulice dostavěny 2 místnosti. Z verandy vstupujeme od předsíně, ze které se vchází do kuchyně, samostatné spíže a koupelny (vana, umyvadlo a bojler). WC nebylo vybudováno, bylo řešeno chemickým WC mimo dům. Z kuchyně je přístupný obývací pokoj a za ním ložnice, orientovány do ulice, viz popis výše. Střecha pouze překládaná, okna špaletová. Dům je určen k celkové rekonstrukci. Veškeré sítě (elektřina, městská voda a kanalizace) jsou zavedeny do domu, je potřeba nahradit stávající rozvody v domě, které jsou původní. Topení je řešeno litinovými radiátory, kotel na tuhá paliva, v původní části domu kamna. Dům je částečně podsklepen, v části domu je ve štítu půda. K dispozici ihned, majitelé postupně dům vyklízejí. Možno ponechat část zemědělského nářadí ve stodolách dle dohody. Na dvoře je kopaná studna, ze které je voda rozvedena do domu. Veškerá občanská vybavenost v obci Měčín. Výborná dojezdová vzdálenost i do dalších měst - Klatovy 13 km, Žinkovy 6 km, Nepomuk 15 km a Plzeň 35 km. Dům je vhodný po rekonstrukci na trvalé bydlení nebo jako víkendová chalupa. Pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu nebo víkendové chalupy s celoročním užíváním. Doporučujeme pro rodiny s dětmi. Zajistíme vám i nejlepší způsob financování. Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-00671
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Rekonstrukce
1966
Plocha pozemku
1489 m2
Užitná plocha
180 m2
Plocha zahrady
588 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku