Prodej domu 105 m²

Město Albrechtice, okres Bruntál

2 590 000 Kč 2 450 000 Kč Chci spočítat hypotéku

SLEVA -Prodej rodinného domu 4+1 v Opavici, RD 4+1 Opavice.

Dům 4+1 v Opavici. Ve výhradním zastoupení majitele, si Vám dovolujeme nabídnout překrásnou a zajímavou nemovitost v obci Opavice. Jedná se o RD 4+1 se zahradou a garáží. Patrový dům (zastavěná plocha domu 128m2, celková výměra 1108m2) je světlý prostorný, praktický a suchý. Majitelé dům nechali profesionálně vymalovat a je tak připraven ihned k nastěhování. Na rodinném domě neváznou žádné zástavní práva či věcná břemena.
V přízemí se nachází kuchyň s dlažbou, obývací pokoj, ložnice, samostatné wc, koupelna, komora, vstup na velkou zahradu a do suchých sklepních prostor. Ve spodním patře nemovitosti byla instalována plastová okna. V mezipatře je vstup na prostorný balkón, který vybízí nejen k relaxaci, ale po zasklení si zde můžete vytvořit nádhernou zimní zahradu či ateliér.
Do patra vedou schody s bezpečnostními prvky, jsou jištěné dřevěným zábradlím. V patře se pak nachází 2 pokoje a vstup na menší půdu.
Vytápění -ústřední topení, kotlem na tuhá paliva.
Za zahradou se malebně vine řeka Opavice, na jehož druhém břehu je již Polsko. Ideální pro milovníky levného nakupování. Dům je situován do klidného prostředí, mimo frekventované silnice, nabízí klid a soukromí.
Vášnivé pěstitele, kutili, chovatele a zapálené milovníky zajímavostí jistě potěší následující vybavení zahrady.
1) skleník
2) kůlna
3) dílna
4) historická požární zbrojnice, která po rekonstrukci může sloužit jako dům pro hosty, chalupa k pronájmu či prodeji, dílna, sklad, masážní salón, kadeřnictví či obchod k pronájmu nebo k vlastnímu podnikání. Majitelé již v minulosti obdrželi nabídky na prodej této historické bývalé požární zbrojnice, ta je aktuálně plná palivového dříví.
Jedním slovem \"PERFEKTNÍ\" nemovitost pro lidi s velkou fantazii a chutí tvořit a být soběstační.
Opavice je malá vesnice 2,5km vzdálená od Města Albrechtice, ve které se nachází veškerá vybavenost.
Město Albrechtice sousedí na severu s Petrovicemi, Janovem, Jindřichovem, Třemešnou a Slezskými Rudolticemi, na východě s Polskem, na jihu s Krnovem a Hošťálkovy a na západě s Holčovicemi a Heřmanovicemi. Od okresního města Bruntálu je vzdáleno 21 km a od krajského města Ostravy 63 km. Krnov je vzdálený 16 km a nabízí rozmanité pracovní příležitosti.
Obklopeni nádhernou přírodou, žít podle svého v klidném prostředí, to vše Vám nabízí tento neobyčejný dům.
Vřele doporučujeme prohlídku nemovitosti, kterou Vám zajistí makléř nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-pror18038929
Cena
2 450 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
samostatný
Zastavěná plocha
240 m2
Užitná plocha
105 m2
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku