Prodej domu 625 m² s pozemkem 1370 m²

Pavlovská, Mikulov, okres Břeclav

12 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: K ceně bude připočtena realitní provize

Prodej, Dům RD samostatný, 625m2, Mikulov

Prodej dvou domů. Nabízím k prodeji soubor nemovitostí, které stojí v samém centru Mikulova, v ulici Pavlovská. Pohledy na dominanty města Zámek, Svatý kopeček i Kozí hrádek a vzdálenost od náměstí necelých 200 m dávají nemovitosti nebývalý potenciál.
Na mírně svažitém pozemku o velikosti 1.370 m2 se nacházejí tři samostatné nemovitosti.
V uliční části stojí historický dům s nebytovými prostory a průjezdem (UP 260 m2, uliční šíře 22 m). Tato budova, jejíž základy pocházejí někdy z 14-15 století, má silný Genius Loci. Z minulosti zde zůstaly křížové klenby a menší klenutý vinný sklep. Velké půdní prostory přinášejí nejrůznější možnosti využití. Široký průjezd umožňuje parkování dvou automobilů i přímý vjezd do dvorní části domu.
Hned za průjezdem na dlážděném nádvoří stojí částečně rekonstruovaná hospodářská budova, která dříve sloužila zřejmě jako stáj a tzv. kočárna (ZP 100 m2).
V roce 1994 byl v zahradní části vystavěn dvoupodlažní cihlový rodinný dům se suterénem a prostornou půdou. V obytné části domu je celkem 5 pokojů, kuchyně s jídelnou, koupelna a toalety. Centrální schodiště vede do suterénu, ve kterém jsou 4 prostorné místnosti s okny a samostatný vstup ze zahrady. Schodiště vede i na půdu se sedlovou střechou. V domě funguje topení a ohřev teplé vody prostřednictvím kotle na dřevoplyn, kombinovaný se solárními panely. Užitná plocha tohoto velmi pěkně vybaveného rodinného domu je 275 m2.
Celá odhlučněná dvorní a zahradní část je osázena množstvím okrasných a užitných stromů i keřů a působí jako oáza klidu.
Mimo možného parkování automobilů v průjezdu a dalších 2-3 vozidel ve dvorní části, je možné v případě potřeby vybudovat další parkovací stání využitím prostorů v hospodářské budově a v zadní části zahrady.
Tato nemovitost nabízí možnost využít areál ke klidnému rodinnému vyžití, nebo i k nejrozmanitějším možnostem komerční činnosti, popřípadě ke kombinaci obojího …

Číslo zakázky
IDNES-N80166
Cena
12 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
1370 m2
Zastavěná plocha
450 m2
Užitná plocha
625 m2
Plocha zahrady
450 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Sklep
Plyn
veřejný přívod
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Občanská vybavenost
školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Prodej domu, K lesíku, Valtice

Prodej domu

K lesíku, Valtice
12 000 000 Kč

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku