Prodej domu 910 m² s pozemkem 2340 m²

Komenského, Miletín, okres Jičín

4 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. provize a služeb RK

Prodej zajímavého rozsáhlého objektu Miletín

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí možnost koupě zajímavého areálu s rozsáhlými nemovitostmi v malebné obci Miletín cca 6km od Hořic. Hlavní budova sestává ze dvou podlaží, v části přízemí, které v osmdesátých letech sloužilo jako školní jídelna jsou klenuté stropy, v zbývající části byly v minulosti zbudovány kanceláře. V patře objektu, které původně sloužilo k bydlení pro majitele objektu byly v druhé polovině dvacátého století vybudovány další kanceláře pro potřeby místního zemědělského družstva. V pravém křídle hlavní budovy je vstup do dvou samostatných bytových jednotek, které byly ještě před několika lety obývané. Dále je nemovitost částečně podsklepena klenutým sklepem, který v minulosti složil k výrobě lihovin. Součásti areálu je také menší budova bývalé truhlárny, velká stodola s možností parkování aut, traktorů či jiné techniky a také poměrně velká budova se zajímavou kulatou střechou, která sloužila jako sklad obalového materiálu. V přízemí této budovy se nachází stáje, velká garáž, a další zázemí, v podkroví je prostor ke skladování.
Veškeré budovy se nachází na zpevněném oploceném pozemku s celkovou plochou 2340m2.
Hlavní budova byla postavena v roce 1856, v roce 1903 bylo přistavěno východní křídlo. Celý areál sloužil až do čtyřicátých let dvacátého století jako výrobna a prodejna lihovin. Druhé podlaží hlavní budovy sloužilo jako bydlení pro tehdejší majitele, jednalo se v té době o velmi nadstandartní bydlení s honosnými velkými místnostmi, luxusní koupelnou atd. Tato atraktivní část domu byla bohužel v sedmdesátých letech přestavena na několik malých kanceláří pro potřeby tehdejšího zemědělského družstva, které mělo budovu ve správě.
Objekt si vyžádá celkovou modernizaci a obměnu. Areál je vhodný k podnikatelským účelům v kombinaci s rodinným bydlením nebo k ubytovacím službám. Město Miletín nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-211-N02527
Cena
4 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
2340 m2
Zastavěná plocha
910 m2
Užitná plocha
910 m2
Plocha zahrady
855 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Balkon
Parkování
garáž
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V
Odpad
septik / jímka
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku