Prodej domu 219 m² s pozemkem 1 100 m²

Na Výsluní, Mirošovice, okres Praha-východ

15 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej rodinného domu v Mirošovicích, Praha-východ

Rodinný dům je umístěn ve vilové čtvrti. Pozemek je svažitý směrem k západu, jeho celková plocha je 988m2, z toho činí zastavěná plocha 226m2. RD disponuje 1 parkovacím stáním v garáži RD a dalšími dvěmi odstavnými. Dům JE VYKLIZEN (fotografie v inzerci ukazují stav před vyklizením).
Stávající objekt rodinného domu je dvoupodlažní stavba (suterén a přízemí). Vzhledem ke svažitosti terénu je přístup do obou podlaží přímo z terénu. Garáž, která stavebně navazuje na dům je nepodsklepená. Dům je zateplen izolací z minerální vlny (cca 8cm). Okna jsou dřevěná, osazená izolačními dvojskly.
Každé podlaží může fungovat jako jedna samostatná bytová jednotka s vlastním příslušenstvím. Přízemí obsahuje prostor pro kuchyni s obývákem, tři ložnice, koupelnu, WC, předsíň, komoru. K bytu v přízemí též náleží balkon. Polozapuštěný suterén pak prostor obytné kuchyně, dvě ložnice, prádelnu, WC, koupelnu, kotelnu (společná pro oby byty), sklad a technickou místnost.
Je vydáno právoplatné stavební povolení na stavební úpravy a rozšíření rodinného domu, včetně rozšíření vjezdu a přeložení přípojky SEK (telefon, internet). Též je zpracován podrobný projekt rekonstrukce domu.

Číslo zakázky
IDNES-085-12-076
Cena
15 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1100 m2
Užitná plocha
219 m2
Parkování
parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
lokální - plyn
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku