Prodej domu 480 m² s pozemkem 1 433 m²

Obránců míru, Mladá Vožice, okres Tábor

7 600 000 Kč 5 450 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Dům občanské vybavenosti 240m² s podkrovím 248m² pro výstavbu bytů a stavební pozemek 1109 m² Mladá

Nabízíme k prodeji dům občanské vybavenosti v Mladé Vožici ul. Obránců míru č. p. 418. Tento dům byl zkoloudován za účelem občanské vybavenosti -. bývalá restourace a obchod. Velkou předností této nemovitosti je podkroví o výměře podlahové plochy 248 m², které je v základu připraveno pro výstavbu dvou bytových jednotek. Vše je vedeno v územním plánu města Mladá Vožice, v zóně BM-S, plochy k bydlení městského charakteru. Územní plán umožnuje rekolaudaci této nemovitosti a přináší velké možnosti pro výstavbu bydlení. Dostatečný počet pokojů a připravený prostor pro výstavbu schodiště do 2NP vyzívá k tomuto kroku celý objekt rekolaudovat. Je zde dostatek vchodových dveří a to celkem pět vchodových dveří propojené do jednotlivých částí domu.

Zastavěná plocha a nádvoří 1NP má výměru 324 m². Součástí prodeje je i přilehlý pozemek 1119/53, ostatní plocha o výměře 1109 m². Tento pozemek je možné využít pro stavbu rodinného domu s možností připojení na místní sítě nacházející se na okraji pozemku.

V 1NP domu se nachází bývalá restaurace s výčepem a kuchyní, nově rekonstruované toalety, dále místnost pro ubytování obsluhy s toaletou, chodba, bývalá herna sloužící pro kulečník, stolní fotbal, šipky a posezení. K herně patří původní toalety se sprchou. Vedle herny je kancelář (bývalý obchod) s vlastním vstupem z ulice a sklad potravin. Herna byla využívána jako zasedací místnost pro kancelář a má také vlastní vstup.
V 2NP se nachází prostorné podkroví se sedlovým krovem, pro výstavbu dvou velkých bytových jednotek, se schodištovým prostorem.
Venkovní prostory tvoří zastřešené posezení, zajištující výdejové okénko od baru a kuchyně, vlastní pozemek kolem celé nemovitosti s možností využití velké části pozemku pro stavbu dalšího RD. Na tomto pozemku zůstává nová plechová nerezová garáž.
Nemovitost je zásobována pitnou vodou z vodovodního řádu, odpady svedeny do veřejné kanalizace, tepelné vytápění zajištuje plynový kotel s kapacitou i pro bytové jednotky.

Naši finanční hypoteční specialisté Vám rádi poradí s financováním nákupu nemovitosti.

Číslo zakázky
IDNES-832/RZ/20
Cena
5 450 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1433 m2
Zastavěná plocha
324 m2
Užitná plocha
480 m2
Plocha zahrady
1109 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Balkon
10 m2
Parkování
garáž
Internet
Telefon
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka, veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

8 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku