Prodej vily 611 m² s pozemkem 6377 m²

Okružná, Bratislavský kraj, Modra - Harmónia, Slovensko

25 890 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 1 000 000 €

Luxusní sídlo na Slovensku 30km od Bratislavy

Diskrétně umístěná budova zámku se může pochlubit ohromujícím designem interiéru, od značkového nábytku přes podlahy, bytový textil a keramické obložení stěn až po sanitární keramiku VERSACE®. Nedávné elektroinstalace a modernizace umožnily, že tento hypermoderní domov je připraven pro plánovanou instalaci až dvou Superchargerů Tesla V3 v garáži, kapacitně dimenzované pro 4 vozy.

Rekreační budova je vybavena nejmodernějším rekreačním zařízením, včetně 10m x 20m krytého bazénu, golfového simulátoru a high-tech fitness centra. Na pozemku zámeckého parku je také ekologický dům určený k degustaci vína, solná jeskyně, vlastní zdroj vody, venkovní bazén, počítačové a bezpečnostní centrum, byt pro správce a umělé vodopády.

Přilehlý soukromý hotel, který je přístupný ze zámeckého parku zadním vchodem, je možné po dohodě propojit se zámeckým parkem pod společnou pořadatelskou službou. V objektu je pak možné pořádat privátní společenské události až pro 100-120 osob. Hotel není součástí prodávané nemovitosti.

Zámek přilehlými budovami a parkem se nachází na soukromém, zcela uzavřeném a plně oploceném pozemku, ve skrytých kopcích čtvrti Harmonia, přímo nad tajemným srdcem města Modrá. Umístění této výjimečné nemovitosti je to nejlepší z nemovitostí v Bratislavě a okolí, kombinující zážitek z krásného domova v přírodě s rychlou dostupností hlavních center Slovenska i Rakouska. Lokalita poskytuje rychlý přístup k dálniční síti a krátké jízdní vzdálenosti do Bratislavy (25 minut), Vídně (80 minut) a Brna (86 minut).

Tento zámek byl nedávno kompletně zrekonstruován osvědčenými profesionály se zaměřením na detaily a kvalitní stavební materiály. Střechy a okapy na většině budov jsou z mědi. Okna jsou trojitá s nízkou emisivitou. Všechny přístupové cesty k nemovitosti jsou kontrolovány bezpečnostním systémem, kamerami a dálkově ovládanými podpůrnými zařízeními.

Nemovitost k prodeji se skládá z pozemků, hlavní budovy zámku, vedlejšího domu a bytu na prodej, spolu s několika užitkovými a soukromými budovami a soukromým parkem. Všechny domy, zařízení, technologie a porosty na pozemku budou prodány společně, žádné pozemky na prodej samostatně nabízeny nejsou.

Hlavní třípatrový zámek nabízí společenskou místnost, jídelnu, kuchyň, pracovnu, 8 ložnic, 8 koupelen, 2 balkony a terasu s dlažbou VERSACE®. Ústřední topení je teplovodní, je vytápěno zemním plynem, 1. patro má vytápěné podlahy. Podlahy jsou lakované, vyrobeny z cedrového dřeva. Veškeré keramické armatury, toaletní mísy, vany, dlažby, obklady, záclony a většinu nábytku vyrobila společnost VERSACE®.

Druhá budova na pozemku je jednopatrová novostavba (2017); je vybaven vnitřním bazénem 10m x 20m s protiproudem, 3D golfovým simulátorem, high-tech fitness centrem a rekreačními zařízeními. I zde veškeré keramické armatury, toaletní mísy, vany, dlažby, obklady, záclony a většinu nábytku vyrobila společnost VERSACE®.


E-aukce se koná dne 11.09.2019, od 11:00 hod na našich webových stránkách.

Prohlídky se konají dne 30.08.2019 v 13:00 hod a 06.09.2019 v 13:00 hod na adrese Harmónia 3179, Modra - Harmónia 900 01.

E-vyhláška a více informací jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.

Energetický štítek nebyl vypracován, prodejce upozorňuje, že uvedený údaj o energetické náročnosti budovy je pouze orientační.

Číslo zakázky
IDNES-P6303
Cena
25 890 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
1905
Plocha pozemku
6377 m2
Zastavěná plocha
3504 m2
Užitná plocha
611 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Balkon
Bazén
Parkování
garáž, parkování ve dvoře, parkování na pozemku
Internet
Telefon
Plyn
zaveden
Topení
jiné
Elektřina
230-400V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
vlastní čistička
Vybavení domu
zařízený
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku