Prodej domu 230 m² s pozemkem 1 189 m²

Brněnská, Moravská Třebová - Předměstí, okres Svitavy

4 360 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Prodej prvorepublikové vily 6+2, 230 m2 - Moravská Třebová

K prodeji je nabízena prostorná nemovitost s jedinečnou historickou atmosférou v širším centru města Moravská Třebová.
Vila z 20. let minulého století je svým charakterem obzvlášť vhodná pro investiční záměr. Případná rekonstrukce poskytne novému majiteli možnost vybudovat bytový dům, reprezentativní sídlo firmy, ordinace či kanceláře, které je možné dále pronajímat.
Dvoupodlažní podsklepená vila je v původním, udržovaném stavu, bez stavebně-technických vad. V domě jsou původní a cenné historické prvky: dřevěná špaletová okna, interiérové dveře, kliky, původní vestavěné prvky, dřevěné obložení, kachlová kamna apod.
První nadzemní podlaží je srdcem celého domu. Sestává se ze čtyř pokojů, kuchyně se vstupem na terasu, odděleným sociálním zařízením a několika úložných prostor. Z chodby se po prostorném dřevěném schodišti vstupuje do druhého podlaží, které bylo částečně přestavěno na byt o dispozici 2+1, dále se v tomto podlaží nachází rozsáhlý půdní prostor, který umožňuje rozšíření o další obytné místnosti.
V letech 1995–2000 proběhla rekonstrukce otopného systému, rozvodů vody, odpadů, plynu a byla osazena dlažba v chodbě a sociálním zázemí. V roce 2015 byly vyměněny zdroje tepla (plynový kondenzační kotel a kotel na tuhá paliva). Ohřev teplé vody je zajištěn plynovou karmou. K-ce střechy je velmi zachovalá. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.
Přilehlá zahrada s travnatou plochou a vzrostlými stromy má výměru přibližně 500 m2. Na zahradu navazuje komplex budov, které dříve sloužily jako stolařská dílna a garáž s přístupem z druhé strany po obecní cestě. Vila se nachází pouze 500m od hlavního náměstí.
Moravská Třebová leží na pomezí Čech a Moravy. Město má dlouhou tradici průmyslové výroby. Městská průmyslová zóna s rozlohou 10 ha leží na západním okraji města. Okolí Moravské Třebové je velkým lákadlem pro pěší turistiku i cykloturistiku. Městem prochází silniční komunikace I/35 z Olomouce do Hradce Králové, město je dále napojeno na rychlostní železniční uzel v České Třebové.
V případě zájmu o prohlídku tohoto jedinečného domu mě neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-00001
Cena
4 360 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1189 m2
Užitná plocha
230 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Parkování
garáž, parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku