Prodej domu 325 m² s pozemkem 1466 m²

Tyršova, Moravská Třebová - Předměstí, okres Svitavy

2 638 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

RD 8+2 Moravská Třebová

Jedná se o prodej RD formou dražby. Samostatný přízemní RD s obytným podkrovím, s garáží a s bazénem. Prodávající je insolvenční správce.
Na zahradě se nachází chata, venkovní bazén a místo určené ke sportovním aktivitám. Dům se nachází blízko centra obce Moravská Třebová a je rozdělen do dvou částí. První část slouží k rodinnému bydlení, druhá část je v současné době užívána k podnikatelským účelům. Dům je ve velmi dobrém stavu.
Konstrukce domu je zděná, základy domu jsou betonové izolované. Střecha je sedlová, krytinu tvoří betonová taška. Klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Okna v domě jsou dřevěná s dvojsklem. Dům byl postaven v roce 2001. Koupelna v prvním podlaží je se sprchovým koutem, WC s klasickou splachovací toaletou. Koupelna v druhém podlaží je s rohovou vanou, WC s klasickou splachovací toaletou. Interiérové dveře v domě jsou dřevné, z části prosklené a z části plné, zárubně dveří jsou dřevěné. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči. Dům je připojen k elektrické síti - 380 a 220V a k obecnímu vodovodu, splašky jsou svedeny do kanalizace, plynovod je také zaveden. Ústřední vytápění v rodinném domě zajišťuje plynový kotel, topná tělesa - závěsné radiátory. V obytných a ostatních místnostech tvoří podlahu PVC, v koupelně a kuchyni tvoří podlahu keramická dlažba.
Rodinný dům je dispozičně řešen jako 8+2.
1 NP - vstup, hlavní chodba, 2 administrativní místnosti, kuchyň, WC, koupelna, vnitřní vchod do dvougaráže, schodiště do patra, obývací pokoj, kuchyně, zádveří, vchod do sklepa a druhé schodiště, které vede do druhého podlaží.
Podkroví - chodba, tři neprůchozí obytné místnosti, šatna s vestavěnými skříněmi, koupelna, čtvrtá a pátá obytná místnost, schodiště.
Celková plocha pozemku je 1466m2. Užitná plocha domu je celkem 325 m2.
Dům je v současné době užíván jeho vlastníky - insolvenčním dlužníkem s rodinou. Dle ust. § 285 odst. 2 IZ je insolvenční dlužník povinen nemovitost vyklidit. Neučiní-li tak dobrovolně, může se vydražitel domáhat vyklizení žalobou u soudu.
Prodej se uskuteční dne 27.08.2019 v 10:00 hod. na adrese v sídle společnosti PROKONZULTA, a. s., Brno Křenová 26. Prohlídky se konají dne 28.06.2019 v 10:00 hod a 27.07.2019 v 10:00 hod. Sraz účastníků na adrese: Tyršova 1507/11, Moravská Třebová 571 01.
Energetický štítek nebyl vypracován, prodejce upozorňuje, že uvedený údaj o energetické náročnosti budovy je pouze orientační.

Číslo zakázky
IDNES-P4964
Cena
2 638 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1466 m2
Zastavěná plocha
232 m2
Užitná plocha
325 m2
PENB
C

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku