Prodej domu 100 m² s pozemkem 1 061 m²

Mrákotín, okres Jihlava

Cena na vyžádání

Prodej Rodinný dům, 100m2, Mrákotín

Jedná se dům s č. p. k bydlení, ve středu obce Mrákotín – střediskové obce s velkou občanskou vybaveností , nacházející se 7km od města Telč.
Původně statek ze 20 tých let 20století. Dům se skládá z obytné části (dispozice 2+1 s koupelnou), přistavby hospodářské části (dnes spíše místnosti na rozličné vybavení, otop apod. ) a stodoly, jenž je průchozí z nádvoří do zahrady. Zahrada svažitá, její konec je ohraničen potokem.
IS: elektřina, voda obecní, kanalizace, přípojka plyn na patě pozemku – reálné bezproblémové připojení. V každé základní obytné místnosti aktuálně možnost samostatných kamen. Podsklepeno částečně jen ve středové části domu. Půda rozměrná po celé ploše zastavěné plochy – možnost dalšího případného obytného prostoru. Vozidla lze umístit v průjezdu případně před ním.
Zastavěná plocha a nádvoří 313m2, zahrada 748m2.
Ve střední části domu pokus o zajištění proti zemní vlhkosti. V Čelní části viditelná statická porucha v obvodové stěně při vstupu z ulice. Krovy v pořádku, střešní tašky bobrovky. Nemovitosti jsou určeny k rekonstrukci nicméně mají v sobě rozhodně velký potenciál.
Možnost financování mmj hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.
Lokalita je velmi pěkná pro život či rekreaci, popřípadě podnikatelskou aktivitu. 10min chůze jsou atraktivní lesní rybníky, hrady i zříceniny, obec se rozkládá v rázovité kopcovité krajině, 10min je také lyžařské sjezdovka nad obcí, obec žije spolkovým životem, doporučujeme.
Informace v kanceláři.

Číslo zakázky
IDNES-N91462
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1061 m2
Zastavěná plocha
109 m2
Užitná plocha
100 m2
Plocha zahrady
748 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Sklep
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku