Klidná lokalita pod Liliovou horou sv. Martina v obci Nemojany, okr. Vyškov. K prodeji se nabízí dům

Nemojany, okres Vyškov

3 490 000 Kč 3 495 000 Kč

Hledáte bydlení nedaleko města se zázemím, blízko přírody se zahradou a možností rozšíření domu dle budoucích potřeb?
Můžete využít aktuální nabídky RD v obci Nemojany vzdálené 5 km od Vyškova a 25 km do Brna. RD je řadový s průjezdem do dvora a dále do zahrady o celkové zastavěné ploše 462 m2.
AKtuálně je dispozice bytu v přízemí 3 plus jedna a zázemí, nicméně je možnost rozšířit dále o nízkoenergetickou půdní vestavbu o ploše min 100 m2.
Součástí domu je velká zahrada, sklep, hospodářská budova s volnou dispozicí o půdorysu cca 90 m2 s možností využití jako sklad nebo ke zbudování obytné vestavby.
Možnost využití i jako investiční nemovitosti - kombinace bydlení a pronájmu.
Topení je ústřední - plyn, vodovod z vlastní studny s možností napojení na veřejný vodovod. Nová kanalizace je svedena do obecního rozvodu. V případě zájmu doporučujeme kontaktovat makléře, který vám připraví veškeré podklady k domu včetně prohlídky, zajištujeme i jedinečné financování, přípravu i realizaci případné rekonstrukce a mnoho dalších produktů. Těšíme se na vás.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 721 000,- Kč a měsíční splátkou 11 989,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-157863
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
1133 m2
Zastavěná plocha
462 m2
Užitná plocha
98 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
zařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis