Rodinný dům / chalupa, v rekonstrukci, 3+0, v krásné přírodě, polosamota, 2.2...

Nové Hrady, okres České Budějovice

1 500 000 Kč

samostatně stojící starší dům, se samostatnou vedlejší zděnou stavbou jako technické a zahradní zázemí. Dům obdélníkového tvaru je zasazen do krásné přírody pod Novými Hrady. Nedaleko se nachází vstup do známého národního parku - Terčina údolí. Nemovitost stojí uprostřed vlastní zahrady o velikosti 2.200 m2. Zastavěná plocha 300 m2. V r. 2010 byla započata základní rekonstrukce. Nyní jsou po celém domě nové rozvody el. v mědi, rozvedena voda v plastu, dvě strany domu z venku zatepleny 15 polystyrén. Dům je řešen jako 3+0 (zimní zasklená veranda, zádveří, po pravu samostatná koupelna se sprch. koutem, jeden pokoj z kterého je vstup do druhého pokoje, vstup do obývací kuchyně je samostatné ze zádveří, na levo technická místnost) Ze zimní verandy je vstup do dalšího technického zázemí, kde je natažena taktéž voda a nová el. Z tohoto technického zázemí je vstup na půdu, do menšího suchého sklepu, do kotelny a z té do zděného skladu na dříví (z něho jsou vrata s výstupem zpět před dům na zahradu = možno přestavět na garáž).
Na domě jsou původní krovy s betonovými taškami, betonové podlahy na zemi ve všech pokojích a verandě. Okna jsou částečně původní špaletová, v dobrém stavu a částečně dřevěná novější.
Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva z r. 2011, vytápění topení vodou. Dům je napojen na vlastní studnu, kanalizace svedena do septiku na vyvážení.
V obývací části jsou stylová kachlová kamna a dřevěná palubová podlaha.
Dům má pouze jednoho přímého souseda, do města je dojezd po obecní udržované komunikaci. Nové Hrady vzdáleny 2 km.
Okolí domu nabízí osobní klid. Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce března 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,09 % p. a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-100715
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
2200 m2
Zastavěná plocha
360 m2
Užitná plocha
300 m2
Počet podlaží
1
Počet pokojů
3
Topení
lokální - tuhá paliva, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, 230-400V
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama