Prodej domu 102 m² s pozemkem 807 m²

U Špejcharu, Odolena Voda, okres Praha-východ

7 990 000 Kč 7 490 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Dům před rekonstrukcí 4+1, Odolena Voda

Zveme vás na prohlídku rodinného domu v Odolene vodě, který svým budoucím majitelům nabízí prostor o celkové výměře 102,45 m2 (4+1) ke kompletní rekonstrukci. Pokud by pro vás bylo pouze přízemí málo, můžete se vrhnout i do přestavby půdy, díky které se dostanete téměř na dvojnásobnou užitnou plochu. Dům stojí na rovinatém pozemku s plochou 807 m2. Velkou výhodou naší parcely je fakt, že se jedná o rohovou parcelu, takže ve svém budoucím bydlení budete mít maximum soukromí.
Dům je napojen na kanalizaci, elektřinu i vodovod. Bonusem je i dvanáctimetrová kopaná studna, která nabízí spoustu vody například na zalévání zahrady. Co se týče plynu, ten je k dispozici v příjezdové ulici. Topení je aktuálně řešeno kotlem na tuhá paliva, ve kterém můžete topit jak uhlím, tak peletami. Dům si prošel výměnou oken, za nová, plastová.
Na pozemku se dále nachází i menší stavba (dílna 46 m2) a prostorný skleník. Parkovat se dá jak na pozemku, tak i přímo před domem.
Poloha domu je kousek od místního hlavního náměstí a od všeho maloměstského života. Pár minut pěší chůze vás dovede do místního Malého a Velkého háje, kde můžete trávit většinu svého volného času procházkami a sportováním.
Máme zpracovanou technickou analýzu domu, kterou vám můžeme zaslat k prostudování aktuálního stavu nemovitosti. Pokud jsme vás tedy s naší nabídkou zaujali, neváhejte se ozvat pro další informace a termín prohlídky.

Číslo zakázky
IDNES-273-NP01630
Cena
7 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
807 m2
Zastavěná plocha
194 m2
Užitná plocha
102 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

3 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku