Prodej domu 600 m² s pozemkem 1207 m²

Slunečná, Odry, okres Nový Jičín

5 600 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej bytového domu, Slunečná 172/1, Odry

Nabízíme vám k prodeji činžovní dům se 6 bytovými jednotkami a zajímavým ročním výnosem. Jedná se o dvoupodlažní dům, kde se na každém podlaží nachází 3 bytové jednotky o velikosti 2+1, 3+1. Tyto byty jsou v současné době stabilně pronajaté nájemcům. V domě je také podkroví o velikosti cca 200m2, které nabízí možnost dalšího využití. Dům, který patřil jedné z nejvýznamnějších oderských rodin Gerlichů, byl ve 30. letech 20. století upraven na byty a dnes je kulturní památkou. Je postaven v tradiční cihlové technologii a v posledních deseti letech prošel postupnou rekonstrukcí a modernizací.
Byla provedena plynofikace, každý byt má samostatné vytápění, všechna okna byla vyměněna za dřevěná kastlíková s vnějším izolačním dvojsklem, byly modernizováno hygienické zázemí a část podlah a omítek. Objekt je od loňského roku napojen na splaškovou kanalizaci. Byl repasován kamenný portál a dvojice vrat v průjezdu, opravena byla velká část původních ohradních zdí. Dům má užasnou polohu, nachází se na okraji širšího centra, takže zde naleznete klid a zároveň skvělou dostupnost MHD, obchodů, úřadů, škol aj. V prostorném dvoře je možné vytvořit příjemnou obytnou zahradu, nebo zde zajistit parkování. Dům je vhodný nejen pro bydlení, ale také pro kanceláře nebo sídlo firmy. Nabízí se i možnost rozdělení na samostatné jednotky. K dispozici je kompletní projektová dokumentace.
Pokud Vás tato zajímavá investice oslovila, neváhejte zavolat pro detailní informace.
Pozn. : Uvedená cena není závazná a platí v případě financování přes společnost Broker Consulting a. s. či v hotovosti. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérii.

Číslo zakázky
IDNES-26434
Cena
5 600 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
v bloku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1207 m2
Užitná plocha
600 m2
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku