Prodej domu 330 m² s pozemkem 1 798 m²

Neředínská, Olomouc - Neředín

15 000 000 Kč 12 499 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: plus provize

Na Neředín velký stavební pozemek 1798m² na rodinný dům či bytový dům.

Na Neředín neobvykle velký stavební pozemek na rodinný dům nebo bytový dům. Stávající objekt na ploše 20,5m x 11,30m plus přiléhající chlévy 4,5m x 11,5m je možné zrekonstruovat nebo jej nahradit jiným objektem k bydlení a to buď rodinným domem nebo bytovým domem o 2 nadzemních podlažích plus obytné podkroví. Bydlení zde v Neředíně je klidného venkovského stylu, přitom do centra Olomouce je to kousíček. Pozemek si zde každý drží a předává jen v rodině. Na prodej se objeví jen výjimečně.
Leží již v existující zástavbě, výměra je krásných 1798m², plus k němu zepředu navazující nezvykle velký travnatý pozemek (předzahrádka) 244m², který je oplocený a majitelé jej mnoho let využívají k parkování. Na takovou plochu v pohodě zaparkujete mnoho aut a sami nejlépe víte, jak je to dnes ve městech složité s parkováním a kolik nervů Vás to kolikrát stojí. Zde nic takového nehrozí.
Od domu k silnici je to úctyhodných 27m, což zvyšuje klid, soukromí a dělá krásný výběh třeba pro Vašeho pejska, který Vám tak nebude ničit Vaši luxusní pěstěnou zahradu. Ulice je slepá, tichá, klidná s téměř nulovým provozem a proto je tak oblíbená k bydlení. Na konec ulice je to jen 280m, dále je už rybníček, dětské hřiště a les s cyklotrasou. Přitom do centra Olomouce je to autem pouhých 5 minut.
Téměř polovina zahrady za domem je na rovině, zbytek se mírně a pozvolna zvedá, což Vám pomáhá pěstovat různé druhy rostlin s různými nároky na světlo, vodu atd. Kdo miluje terasovité zahrady, se zde může doslova vyřádit. Nebo si ve velké zahradě vytvoří vlastní a nádherný wellness jako například v resortu Maximus v Brně. V zahradě je zabudovaný i sklípek s klenbovým stropem, má výšku 2,24m a plochu 22,64m². Zde si můžete pohodlně posedět u vína i v horkých letních dnech v příjemném klimatu sklípku. Nebo si jej přebudujete na velkou luxusní stylovou saunu, jakou jen tak někdo nemá.
Zahrada je nyní s 20 švestkami, ořechem, třešní, višní a meruňkou, takže pořád budete mít co ozobávat, vlastní slaďoučké a šťavnaté ovoce. Koncentrované zdraví pro Vaši rodinu.
Objekt je z roku 1810, má tedy svoji historickou duši. Dispozice je 7+2. Ve své době v něm bydlely i 4 velké a početné rodiny. Je z vepřovic, cihel a kamene. Částečná modernizace byla v roce 2019, topení s průtokovým kotlem na zemní plyn, měděné rozvody topení a deskové radiátory s termohlavicemi. V roce 1988 byla v přízemí elektřina vyměněna za měděnou.

Číslo zakázky
IDNES-262/2175
Cena
12 499 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
k demolici
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
1798 m2
Zastavěná plocha
207 m2
Užitná plocha
330 m2
Plocha zahrady
1591 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

1 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku