Prodej domu 232 m² s pozemkem 685 m²

Čajkovského, Opava - Předměstí

5 890 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej vily z roku 1928 v Opavě

Prodej vily na ul. Čajkovského v Opavě. Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím ke koupi vilu postavenou v roce 1928 pro Maxe Shindlera hudebního skladatele, která se nachází v klidné lokalitě ve vilové čtvrti na ulici Čajkovská v Opavě.
video prohlídka https://youtu. be/kzS3I0EL6pc
Dům má čtyři podlaží z toho 2 obytné, sklep, který kdysi obývalo služebnictvo a krásnou prostornou půdu.
Zahrada je tak akorát 569 m2. V přední část je okrasná zahrada, za domem je několik ovocných stromů a vydlážděný prostor k posezení a relaxaci.

Do domu vcházíte přes zimní zahradu do vstupní haly jejíž dominantou je krásné původní dřevěné schodiště, které vede až na půdu. Po pravé straně je obývací pokoj o rozměru 5 x 4,30 m2 jehož dominantou je velký krb. Po pravé straně jsou 3 dveře. První vedou do sklepa, další do technické místnosti a poslední do koupelny. Rovně pak vejdete do kuchyně o rozměru 4 x 2,8m2 a dále do ložnice 5 x 3,80 m2.
V prvním patře je dispozice 3+1 a stejné rozvržení pokojů jako v přízemí. Navíc je zde jen menší pokoj o rozměru 4 x 2,40m2 hned vpravo u schodů.
Půda je opravdu rozlehlá, dokážu si zde představit krásný ateliér nebo další prostory k bydlení.
Pod domem ve sklepním prostoru je garáž a několik místností, které můžete využit nejen k uložení věcí, ale také k vybudování sauny, tělocvičny či vlastní vinotéky.
Říká se, že není těžké zamilovat se do domu, který má duši. A tento je opravdu výjimečný. Vyzařuje z něj klid a harmonie, a zároveň je funkční a dýchá z něj historie.
Pokud máte pocit, že chcete vědět víc a dům vidět osobně, tak zavolejte. Na setkání s vámi se těší Petra Janštová, privátní realitní makléř.

Číslo zakázky
IDNES-pror180313863
Cena
5 890 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
rohový
Lokalita projektu
klidná část
Výstavba
1928
Plocha pozemku
685 m2
Zastavěná plocha
116 m2
Užitná plocha
232 m2
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku