Prodej domu 127 m² s pozemkem 1 m²

Opava

5 500 000 Kč 5 400 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: provize se neplatí

Prodej rodinného domu z keramzitových bloků - zastavěná plocha 153 m2 s garáží

Jsme realitní partner stavební společnosti a nabízíme Vám nadčasovou výstavbu rodinných domů z odolných, nízkoenergetických keramzitových montovaných bloků na území Moravskoslezského a nebo Olomouckého kraje na vlastním pozemku.
Jsme připraveni Vám s výběrem a koupí vhodného pozemku pomoci a aktivně ho pro Vás vyhledat.
Dům je typu přízemní bungalov 5 + kk s garáží a lze jej provést i ve variantě bezbariérové. V přízemí domu se nachází 4 ložnice, 2x koupelna s umyvadlem- 1x WC + sprchový kout a 1x WC + vana s prádelnou, technická místnost na vytápění a bojler, obývací pokoj spojen s terasou, kuchyní a jídelnou. Kuchyně má samostatnou místnost na spíž.
Proč si vybrat zrovna tento druh stavební konstrukce?
Cena je vždy až na prvním místě. Je nižší oproti jiným druhům zděných konstrukcí, protože šířka obvodových keramzitových bloků je pouze 15 cm a 10 cm u vnitřních stěn. Ušetříte tak na velikosti základové desky a vnitřních omítkách - desky jsou tak hladké, že se dají ihned vymalovat. Tepelný komfort - keramzitové desky akumulují teplo a udržují stálou teplotu v domě a zároveň mají výborné tepelně-izolační vlastnosti. Ekologicko-zdravotní - lisovaná keramzitová deska je přírodní materiál s bezpečnostním atestem. Bezpečnost - jedná se zcela nehořlavý a mrazuvzdorný materiál zcela odolný proti živým organismům a vodě. Vlhkost - lisovaný keramzit má vysoké absorpční schopnosti okolo 21 % - je odolný proti houbám a plísním. Základová deska - je plovoucí celistvá betonové deska vylita na dostatečné vrstvě kameniva - zdivo nepraská, nehýbe se a nesaje vlhkost - velmi dlouhá celková životnost stavby až 200 let. Tento druh základové desky je ideální pro poddolované území, vlhkých promočených nebo písečných a jílovitých půd.
Dům dále obsahuje - plastová okna, plastové dešťové svody, dřevěný krov (ne vazníkový), betonovou střešní krytinu, strop sádrokarton, izolace střechy, izolace obvodového zdiva , venkovní omítka s arylovým nátěrem, hromosvod zabudovaný pod izolaci, střešní dřevěné podhledy z boku oplechovány a venkovní parapety plechové s povrchovou eloxací. Kvalitní keramická vnitřní dlažba a obklady. Dveře dřevěné obložkové vnitřní. Vstupní dveře plastové - protipožární. Dveře na terasu plastové - balkonové otevírací a nebo posuvné se zapuštěným prahem.
Pokud Vám tento projekt z nějakého důvodu nevyhovuje - nevadí. Zdarma Vám pomůžeme navrhnout půdorys Vašeho vysněného domu a předáme našim projektantům. Ti Vám navrhnou Váš individuální projekt. Pokud s námi uzavřete smlouvu, tak cena projektu bude odečtena od celkové ceny domu, takže projekt budete mít také zdarma.
Doba výstavby od 3 měsíců podpisu smlouvy s předpokladem platného stavebního povolení. V případě zájmu vyřizujeme za Vás i stavební povolení.
Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-0074
Cena
5 400 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
montovaná
Stav budovy
novostavba
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1 m2
Zastavěná plocha
153 m2
Užitná plocha
127 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
A (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku