Prodej domu 450 m² s pozemkem 255 m²

Jirská, Ostrava - Moravská Ostrava

19 500 000 Kč 16 970 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: konečná cena včetně provize a právních služeb

Prodej činžovního domu se sedmi byty, ul. Jirská

Pokud v dnešní turbulentní době přemýšlíte, jak bezpečně uložit své peníze, zabezpečit je proti inflaci a nechat je bezpečně zhodnocovat mám pro vás příležitost.
Činžovní dům, který se nachází na ulici Jirská 1976/7 v Moravské Ostravě v sobě ukrývá celkem sedm bytů. Všechny byty, vyjma toho podkrovního, jsou dispozičně totožné. Na patře jsou vždy dva a jsou proti sobě zrcadlově. Dispozice 1+1, nabízí jeden hlavní pokoj o velikosti cca 23 m², kuchyni o velikosti 12 m², větší zděnou koupelnu s odděleným WC a předsíň. Celková velikost bytu tak je 46 m². Byty jsou také vhodné pro změnu dispozice na 2+KK. Ve spolupráci s architektem Markem Výtiskem jsem pro Vás připravil kompletní návrh toho, jak může vypadat taková úprava a návrhy najdete ve fotogalerii. Touto změnou můžete výrazně zvýšit nejen atraktivitu bytů, ale také výnos investice. Ve všech bytech proběhla výměna plynových kotlů a byly vyvložkovány komíny. Na pravidelné revize a údržbu je sjednána smlouva s kvalitním dodavatelem.
Ve všech bytech jsou platící nájemníci, kteří nepatří do rizikových skupin a nájemní smlouvy jsou prodlouženy do 31.12.2022. Ve většině bytů nájemníci žijí dlouhodobě a mají zájem v nájmu pokračovat i po změně majitele. Roční výnos z celého domu, včetně podkrovního bytu, je 600.000,- Kč za rok. Kompletní rozpad příjmů, seznam provedených investic a virtuální prohlídku celého objektu pro vás mám zpracovánu.
Na Jirskou se dostanete pohodlně autem, 7 minut to je na hlavní nádraží, dvě minuty na zastávku autobusu a pět minut na zastávku tramvaje. Za domem zároveň máme vlastní pozemek, kde jsou dvě soukromé parkovací stání. Za patnáct minut jste v Komenského sadech, které nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit. Dá se tady běhat, jezdit na kole, v Ostravici se dá koupat nebo jezdit na kajaku. Je zde tenisový kurt i squashová hala. Dostatek zeleně na letní piknik, nebo dostatek laviček, když vás to prostě unaví. Taky tady najdete oblíbená Dětský ráj. Na Komenského sady navazuje centrum Ostravy a lávka ke Slezskoostravskému hradu. Nádherné výhledy vám zase nabídne halda Ema, což je výlet na hodinku klidnou chůzí.
Dům se skvěle hodí jak k dlouhodobému, tak krátkodobému pronájmu. Na Ostravskou univerzitu nebo Janáčkovu konzervatoř můžou studenti chodit pěšky. Dostanete se odsud pohodlně do centra města, do Dolní oblasti Vítkovic, kde se koná třeba oblíbený Colours nebo do Bonver Arény. Ať už se rozhodnete dům využívat jakkoli, počítejte s tím, že Ostrava ušla velký kus cesty. V nejbližším okolí máte řadu super podniků. Je tady vyhlášené Hogo Fogo bistro, mistři mexické kuchyně v Los Capolitos, káva vás vystřelí do vesmíru v Cokafe. V každém z těchto podniků někoho znám a rád tam s vámi zajdu probrat tuto nemovitost.

Číslo zakázky
IDNES-82
Cena
16 970 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
255 m2
Zastavěná plocha
149 m2
Užitná plocha
450 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Internet
Televize
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
D

Kontaktujte prodejce

9 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku