Prodej domu 190 m² s pozemkem 573 m²

Stařešinská, Ostrava - Radvanice

4 300 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Dům (286m2) s bazénem, 2x garáž, ul. Stařešinská, Ostrava - Radvanice

Nabízíme Vám ke koupi celopodsklepený dům (286 m2) postaveny v roce 1953 se dvěma nadzemními podlažími a půdou, který byl kompletně v roce 2000 rekonstruován. Při rekonstrukci byly použity vysoce nadstandardní materiály s vyšší cenou a moderní technologie, které zaručují delší životnost domu (např. dvojité podbití střechy s dodatečnou foukanou izolací, ošetření krovů vápnem, použití betonových románských tašek apod. Dům na tak de facto charakter zánovní stavby.  
1PP tohoto domu slouží jako hospodářské zázemí. Jsou zde dvě garáže, každá na jeden osobní automobil. Obě garáže mají sekční garážová vrata na dálkové ovládání. Vjezd do jedné z garáží na čelní straně je zpevněn dvěma opěrnými zdmi. Ostatní prostory sklepa jsou využívány ke skladování. Veškeré prostory jsou propojené s obytným prostorem domu a z garáží se tak do domu lze dostat suchou nohou.
1NP slouží jako denní část domu. Po vstupním schodišti se lze dostat do krytého závětří a dále do domu. Je zde vstupní hala, rozlehlá moderní kuchyň splňující veškeré současné moderní nároky na tyto prostory, dále jídelna, obývací pokoj a koupelna s masážní vanou a samostatné WC. Z kuchyně se lze dostat na rozsáhlou zastřešenou terasu s výhledem na bazén.  
Podlahovou krytinu tvoří velkoformátová keramická dlažba s vysokou odolností dovezena ze zahraničí. V obytných místnostech je položena plovoucí podlaha.
2NP slouží jako noční část domu. Jsou zde dvě ložnice a jedna další obytná místnost využitelná např. jako dětský pokoj či pokoj pro hosty. Z této místnosti je přístup na menší terasu. Součástí podlaží je i koupelna s masážním sprchovým koutem a WC.  
Do prostoru půdy se lze dostat po standardním schodišti. V současnosti není tento prostor využíván.  
Na zahradě o výměře 406 m2 je zapuštěný bazén s osvětlením, čističkou vody a podvodními tryskami. Voda je vyhřívaná solárním panelem. Prostor kolem bazénu je zpevněn. Nedaleko se nachází betonová fontána a sprcha.
Příjezd k domu je řešen jak z příjezdové cesty, tak společným prostorem s dalšími 2 domy. Tento centrální prostor pozemku je uzavíratelný centrální bránou (zvonkový systém) a je zpevněn částečně velkoformátovou betonovou dlažbou a částečně dlažbou zámkovou. Jedná se o nadstandarní materiály atypických tvarů a forem.  
Pozemek je po celém obvodu oplocen.  Oplocení na čelní straně je tvořené betonovou podezdívkou, cihelnými omítanými sloupky a výplní z kovových rámů s tyčovinou, některé části mají kovářské zdobení.  Boční strana pozemku je oplocena betonovou podezdívkou s betonovými sloupky a dřevěnou deskovou výplní.  Součástí oplocení je přístřešek na popelnice.
Dům má kamerový systém a alarm připojený na policii. Nechybí přípojka na telefon a internet.  
https://www. youtube. com/watch?v=BsZdI86s1lY and t=5s

Číslo zakázky
IDNES-17/4661
Cena
4 300 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
573 m2
Zastavěná plocha
122 m2
Užitná plocha
190 m2
Plocha zahrady
406 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Terasa
Bazén
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

8 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku