Prodej domu 746 m² s pozemkem 4 101 m²

Starohorská, Ostroměř, okres Jičín

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na doptání v RK.

Prodej domu Ostroměř, okres Jičín

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní dům v podkrkonošské obci Ostroměř mezi Hořicemi v Podkrkonoší a Jičínem. Krásná pískovcová stavba (v dávné historii zájezdní hostinec) s přilehlými budovami a nádhernou velkou ovocnou zahradou stojící téměř v centru obce, slouží k bydlení a zároveň jako prodejna - expozice antik. Dispozice: 1NP - hala s dominantním schodištěm 10x4 m2, z které je možné vstoupit do kancelářských prostor 5x4 m2, kde se nachází i kuchyňka s úklidovou místností, dále do obchodních prostor 150 m2, WC 2,5x2 m2, skládku 2,5x2 m2 a sklepa (technického - s výtahem). Do druhého nadzemního podlaží nás z haly zavede schodiště vedené krajem domu. 2 NP - zde se opět nachází nádherná velká hala, která má cca 40 m2, otevřená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem o velikosti cca 72 m2, koupelna se sprchovým koutem a WC cca 8 m2, spižírna 2 m2, komora 2 m2, ložnice 5x4 m2 se šatnou 5x4 m2, pokoj pro hosty 3x4 m2, dětský pokoj 3x4 m2, druhá koupelna s velkou vanou 3x4 m2 a samostatné WC 1,5x1 m2. Do půdních prostor se dostanete též z haly. Dům má dva sklepy. Jeden, přístupný z domu, je využíván jako technické zázemí. Druhý, přístupný z vnějšku domu, si krásou a velikostí nezadá s kdejakou velkoryse řešenou hodovní komnatou jako vystřiženou z nějakého historického filmu.
Vytápění domu je řešeno moderním kotlem na tuhá paliva s natápěním zásobníků a rozvody do radiátorů. Voda v domě použita z vlastní studny. Tento dům je skutečným skvostem a je přímo určen lidem milujícím historii. Moderně řešený otevřený obývací pokoj, jídelní prostor a barovou kuchyň by zde asi nikdo nečekal, proto každého velmi příjemně překvapí. Romantickou atmosféru lze dotvořit hořícím krbem.
Před domem se nachází nádherné nádvoří se zastřešeným posezením s výhledem na velkou kašnu před domem a mnoha zajímavými prvky, které nelze přehlédnout. Přes nádvoří stojí další pískovcová dvoupatrová budova s výtahem, která má 400 m2 skladových prostor.
K domu patří překrásná ovocná zahrada se samostatným vjezdem a uprostřed stojící otevřenou pískovcovou letní kuchyní s krbem a hydromasážní vanou - jacuzzi. Pískovcem, na Hořicku tradičním stavebním materiálem, se zde skutečně nešetřilo. Z tohoto materiálu jsou i veškeré parapety na všech budovách, téměř všechny zárubně, různé doplňky a převážně i ploty čí brána. Toto bydlení doporučujeme všem, kteří ocení vynikající dostupnost, soukromí, přičemž chtějí mít vše po ruce. Ostroměř (obec s kompletní občanskou vybaveností) je vzdálená 6 km od Hořic, 19 km od Jičína, 30 km od Hradce Králové a pouze 38 km od Vrchlabí. Majitelé by rádi přenechali dům rodině, která má ráda historické prvky použité při stavbě domu, chytře a moderně řešené uspořádání místností, kombinované vytápění i rozumnou velikost zahrady. K nemovitosti Vám za velmi výhodných podmínek zajistíme hypoteční úvěr. Vzhledem k tomu, že inzerce nabízí pouze 30 fotek a disponujeme jednou takovým množstvím, je možné se podívat na videofotky, kde je nabídka rozšířená.

Číslo zakázky
IDNES-N48346
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
4101 m2
Zastavěná plocha
350 m2
Užitná plocha
746 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Sklep
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - tuhá paliva, ústřední - tuhá paliva
PENB
G
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

TFG Reality s.r.o.

U Koruny 1742/16, Hradec Králové - Pražské Předměstí

3 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku