Prodej domu 141 m² s pozemkem 523 m² rezervováno

Na Šípu, Ostrovačice, okres Brno-venkov

6 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej rodinného domu - Ostrovačice

Nabízíme k prodeji novostavby tří RD 4+kk na ul. Na Šípu, Ostrovačice, celková plocha pozemku ke každému domu je různá 523m2 k domu C, 472m2 k domu B a 457m2 k domu C, zastavěná plocha každého domu 165,5m2, užitná plocha každého domu 141,3m2. Za každým domem se nachází zahrada, před domem budou dvě parkovací stání. Poměrná část komunikace před domy je součástí každého domu. Výstavba se nachází v části obce, která která je určena pro bydlení , konkrétně pro výstavbu rodinných domů, v souladu s územním plánem obce. Domy se nachází v klidném prostředí u lesa.
Rodinné domy nabízíme ve fázi bez realizace povrchových úprav (např. podlahových krytin, obkladů dlažby a sanity) a bez truhlářských výrobků (vnitřní dveře, kuchyňská linka). To znamená, že uvedená cena s může lišit podle již dokončených prací na domech.
Domy jsou napojeny na vodovodní řad.
Veřejná kanalizace se v blízkosti výstavby domů nenachází , proto jsou odpadní vody odvedeny splaškovou kanalizací do podzemní čističky odpadních vod situované na pozemku za domem a následně potom do podzemních akumulačních nádrží s přepady do vsakovacích systémů. V domech jsou realizovány přípojky elektrické energie s výhodnou dvojsazbou na dodávku elektrické energie.
Vytápění domů je řešeno podlahovým poloakumulačním vytápěním napojeným na elektrický kotel. Ohřev TUV je zajištěn nezávislým elektrickým bojlerem.
V domech je možné realizovat na přání klienta doplňkový zdroj tepla typu krbové vložky v prostoru jídelny a obývacího pokoje a postavit komín.
Domy je možné realizovat i jakou inteligentní domy.
Domy mají sedlovou střechu s betonovou krytinou BRAMAC.
Dispozice každého domu: předsíň, chodba, obývací pokoj propojený s kuchyní, tři ložnice, samostatná koupelna s WC a samostatné WC, sklad a venkovní sklad. Z obývacího pokoje je přístup do zahrady.
Okna jsou plastová, trojsklo.
Domy jsou stavěny z kvalitních materiálů - další podrobnosti ohledně materiálu a standardů si vyžádejte u makléře.
Rodinné domy jsou již hotové a nyní se provádějí dokončovací práce. Kolaudace nabízených RD je připravena a proběhne s ohledem na požadované klientské změny kupujících.

Číslo zakázky
IDNES-000594
Cena
6 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Kolaudace
2019
Plocha pozemku
523 m2
Zastavěná plocha
165 m2
Užitná plocha
141 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Internet
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
vlastní čistička
Roční spotřeba energie
105 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku