Prodej domu 570 m² s pozemkem 2 464 m²

Pačlavice - Pornice, okres Kroměříž

3 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb

Prodej budovy mlýna se 3mi bytovými jednotkami a původními prostorami mlýnice s přilehlými pozemky.

Exkluzivně nabízíme k prodeji budovu bývalého mlýna v obci Pačlavice – Pornice.
Budova má smíšené využití a je dispozičně rozdělena na dvě části – prostory bývalého mlýna, které se skládají ze tří nadzemních podlaží, každé o rozměrech cca 10 x 11 m, tato část budovy je podsklepena. Druhá část budovy je obytná a nyní se v ní nachází tři bytové jednotky, z nichž dvě jsou zrekonstruované, u třetí je rekonstrukce započata.
V přízemí obytné části se nachází průjezd do dvora o ploše cca 39 m2, dále chodba se schodištěm a bytová jednotka 1+kk s koupelnou a WC o celkové ploše 21 m2.
Ve druhém podlaží je bytová jednotka 3+kk skládající se ze tří pokojů, koupelny s vanou a předsíní, celková plocha bytu je cca 61 m2.
Ve třetím podlaží se nachází byt 4+kk o celkové ploše 80 m2, rekonstrukce tohoto bytu není dokončena, Přípojky vody, odpadu i elektřiny jsou v bytě již připraveny.
Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod i kanalizaci. Topení v obytné části je zajištěno plynovým topením WAF, případně el. přímotopy.
V zadní části směrem do dvora dříve stála starší budova z nepálených cihel, ze které však dnes zůstaly pouze sutiny, které bude nutné odklidit.
Na budovu byl zpracován statický posudek, který je k dispozici u makléře.
Výhodou je prostor kolem budovy - celková plocha pozemků je 2.464 m2. Zahrada vedle mlýna a za mlýnem je osazena jehličnatými a listnatými stromy. Její přirozenou hranici tvoří vzrostlé smrky a skýtá příjemné soukromí. Svým charakterem připomíná malý parčík. Tato plocha je dle územního plánu zařazena do ploch pro bydlení.
Budova mlýna z malé části (18 m2) leží na obecním pozemku (bývalé koryto původního mlýnského náhonu), po dohodě s obcí je možné tuto část parcely odkoupit.
Nemovitosti se nachází v Pornici, části obce Pačlavice. Obec Pornice leží na rozhraní okresů Kroměříž a Vyškov. Přestože obec leží v klidné oblasti, z obce je velmi dobrá dostupnost k dálnici D1 (8 km) a dále na Brno (43 km), Kroměříž (21 km) a Olomouc (46 km).
V případě zájmu je možné odkoupit pouze část mlýnice (cca 1/2 budovy) s pozemky o ploše cca 2.150 m2 za cenu. 1.850.000 Kč.
Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-058-NP03456
Cena
3 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
2464 m2
Zastavěná plocha
249 m2
Užitná plocha
570 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku