Petříkov, část Těšínov - prodej novostavby RD na krásném místě s pozemkem 10.500

Petříkov, okres České Budějovice

6 990 000 Kč

Novostavba rodinného domu se nachází na okraji obce Těšínov u Petříkova, na pomezí Novohradských hor a Třeboňské pánve. Byla postavena tak, aby byl zachován ráz venkovského stavení a zapadla tak do okolní krajiny a zástavby. Budoucím vlastníkům nabízí kvalitní bydlení v malebné přírodě s otevřeným výhledem a s dostatkem soukromí.
Zastavěná plocha 312 m2 (dům 227 m2, garáž, stání a pergola 106 m2), okolní pozemek 2.237 m2, z navazujícího pozemku bude oddělena další parcela o rozloze cca. 8000 m2. Celková plocha pozemků, které jsou zahrnuty v ceně je cca. 10.500 m2.
Nepodsklepený objekt byl kolaudován v r. 2015 jako rodinný dům, svou dispozicí je ale vhodný využít i jako ubytovací zařízení. Tvoří ho dvě samostatné budovy, z čelního pohledu spojené zdí s vjezdovými vraty.
Obytná část s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 180 m2 se skládá z obytné místnosti s kuchyňským koutem a spíží (57m2), třech pokojů s vlastními koupelnami a WC, zádveří, technické místnosti a kotelny (možnost rozšíření o půdní vestavbu). Dispozici najdete na přiloženém půdorysu.
Nebytovou část tvoří garáž s dílnou (36m2), zastřešené stání pro dvě auta (34 m2) a navazující zastřešené venkovní sezení (36,6 m2), samostatně stojící přístřešek na uskladnění dříví (56 m2).
Nemovitost je napojená na přípojku elektřiny, voda je zavedena z vlastní studny, na hranici pozemku vodovodní řad. Odpad je svedený do tříkomorového septiku. Vytápění je řešené ústředním rozvodem s variantou elektrokotle a kotle na pevná paliva, v obývací místnosti pak krbovými kamny. V garáži je samostatný komín.
Občanská vybavenost: ZŠ je ve 2,5 km vzdáleném Petříkově nebo v Jílovicích (3km), kde je také obchod, hospoda, pošta. Dobré vlakové spojení do Č. Budějovic nebo Borovan (11 km), zastávka ČD 3 km.
Hlavní předností této výjimečné nemovitosti je umístění v krásné přírodě s velkým množstvím lesů, rybníků a luk. Oblast je protkaná sítí cyklostezek, koupání v okolních rybnících nebo v pískovnách u Suchdola nad Lužnicí.

Číslo zakázky
IDNES-111-N04065
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Kolaudace
2015
Plocha pozemku
10500 m2
Zastavěná plocha
312 m2
Užitná plocha
180 m2
Počet podlaží
1
Terasa
Topení
ústřední - tuhá paliva, ústřední - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
septik / jímka
Roční spotřeba energie
145 kWh
PENB
C
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama