Prodej jedinečné zrekonstruované prvorepublikové vily, 490 m2, na poz. 790 m2, Poděbrady

Studentská, Poděbrady

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání

Nabízíme k prodeji zcela ojedinělou nemovitost - klenot mezi poděbradskými prvorepublikovými vilovými domy. Luxusní vila je postavena a kolaudována v roce 1924 a byla majetkem naší přední prvorepublikové operní pěvkyně. Dům je po kompletní rekonstrukci. Rekonstrukční a modernizační práce započali roce 1993, první etapa byla ukončena mezi lety 2007 - 2008, druhá etapa rekonstrukce probíhala v období 2009 - 2015. Avšak původní charakteristika luxusní vily na prodej byla zachována a doplněna o moderní bytovou kulturu. Každé patro vily má vlastní vytápění. V nemovitosti jsou k dispozici dvě cca 100 m2 standardní bytové jednotky 3+1 s balkónem, jeden velkometrážní mezonetový/patrový byt s vyhlídkou o výměře cca 150 m2, dva nebytové prostory, kdy jeden lze po drobné úpravě využívat také jako bytový prostor, velká a prostorná garáž pro dva vozy.
Na pozemku o celkové výměře 790 m2 je k dispozici také pěstěná zahrada s parkovou úpravou. Luxusní vila může být využita jak k trvalému bydlení, tak i ke komerčním účelům, např. jako klinika, penzion, lázeňský dům, bytový nájemní dům či sanatorium.
Vila na prodej se nachází cca 80 m od lázeňské kolonády. Lázeňské město Poděbrady nabízí kompletní občanskou vybavenost, velké množství kulturního a sportovního vyžití. Najdete zde příjemné parky, divadlo, kino, také několik sportovišť a kousek za městem golfový klub. V bezprostředním okolí se nachází mateřské a základní školy, gymnázium, kavárny, restaurace, muzea a galerie, na opačném břehu řeky pak rozlehlý jezdecký areál. Do okolí vede několik cyklostezek. Cesta do Prahy po dálnici D11 cca. 20 min. Výborná dopravní dostupnost - autobusové nádraží a vlaková stanice v pěším dosahu.
Podrobnější informace Vám sdělíme v naší realitní kanceláři.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N4461
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
790 m2
Zastavěná plocha
150 m2
Užitná plocha
490 m2
Počet podlaží
5
Balkon
Terasa
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama