Prodej domu 366 m² s pozemkem 497 m²

Pomezí, okres Svitavy

1 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej rodinného domu, obec Pomezí (Pardubický kraj)

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu s více než 100 letou historií na okraji obce Pomezí v Pardubickém kraji.
Více informací najdete na ondrejjilek. cz
Nemovitost je určena ke generální, ale citlivé rekonstrukci, která by v ideální případě zachovala dominantní prvky domu, jako je tvar střechy, kamenná průčelí a dřevěný ochoz umístěný v malém dvorku domu. Dům ani jednotlivé konstrukce nejsou památkově chráněny.
Kreativní úpravě také nahrává prostorná dispozice domu. V prvním podlaží se nachází vstupní chodba, ze které je přístupná první, největší místnost. Je světlá, vhodná pro společenskou hlavní místnost celého domu. Z chodby je dále přístupná místnost pro koupelnu a také již zmíněný dvůr. Ve dvoře najdete chlévy, zastřešený prostor s vjezdem pro auto, případně vhodný jako dílna, i dva skladovací sklepy.
Ve druhém podlaží se nachází pěkný prostor kolem schodiště, kde lze vybudovat dvě místnosti a třetí plnohodnotná místnost s kamny zde již nyní je. Za dřevěným ochozem je další část domu, vhodná pro další místnosti, atelier či hernu. Zde je možné vybudovat jednu větší místnost ve tvaru L, nebo dvě malé, průchozí.
Dům má sedlovou střechu čtvercového půdorysu s nekrytým dvorem uprostřed. Konstrukce domu je kamenná a z cihel plných pálených. Základ pravděpodobně kamenný. V domě je nově vybudovaná přípojka elektřiny (antoníček u fasády domu, přípojka tažena v zemi), dále je dům připojen na obecní kanalizaci i pitnou vodu. Plyn není zaveden, je však možné jej připojit (nápojný bod za příjezdovou silnicí).
Stav a možnosti domu přijďte sami posoudit na vlastní oči na prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-00141
Cena
1 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
497 m2
Užitná plocha
366 m2
Plocha zahrady
299 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

2 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku